عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / قرارداد بازیکن خارجی تیراختور فسخ شد

قرارداد بازیکن خارجی تیراختور فسخ شد

هری فوریستر"، هافبک ۲۸ ساله تیراختور قرارداد خود با سرخ‌پوشان را فسخ کرد.

به گزارش یول‌پرس، “هری فوریستر”، هافبک ۲۸ ساله انگلستانی در فصل نقل و انتقالات تابستانی به تیراختور پیوست، پس از این انتقال به یکباره توشاک سرمربی وقت تیراختور، این بازیکن را در لیست مازاد قرار داد تا مسئولان تیراختور با توافقی که با این بازیکن و تیم ماشین سازی داشتند، فوریستر را به این تیم انتقال دهند، اما بعد از رفتن این بازیکن به ماشین سازی به یکباره او از دید همه پنهان شد و تا به امروز هم به تبریز بازنگشته است. باشگاه ماشین سازی چندی پیش قرارداد فوریستر هافبک طراح خود را در سکوت خبری فسخ کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که باشگاه ماشین سازی اعلام کرده بود، قرار است از فوریستر شکایت کند، چرا که این بازیکن هیچ وقت در تمرینات این تیم حاضر نشده است.

انتقال به ماشین سازی، کلید پایان حضور فوریستر در آذربایجان را زد. او که چندان از این انتقال راضی نبود، پس از آنکه متوجه شرایط تیم ماشین سازی شد، ترجیح داد که به کشورش بازگردد.

البته شایعاتی مبنی بر توافق او با یک تیم دیگر نیز چند ماه پیش مطرح شد تا کاملا مشخص شود این بازیکن قصد بازگشت به تبریز را ندارد.

در حال حاضر فوریستر دیگر بازیکن ماشین سازی نیست و می‌تواند با تیم دیگری قرارداد امضا کند. در چنین شرایطی، اما موضوعی که کمی عجیب به نظر می‌رسد، رسانه‌ای نشدن فسخ قرارداد این بازیکن است.

هری فوریستر با قراردادی ۲ ساله به عضویت تیراختور درآمده بود و پس از انتقال به ماشین سازی نیز قرار بود، او به مدت ۲ سال در تیم دیگر بازی کند.

مبلغ قرارداد این بازیکن اهل انگلستان با سرخ‌پوشان آذربایجان در سایت ترانسفر مارکت ۳۰۰ هزار یورو اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *