عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / سردار – تیراختور؛ باورنکردنی ولی جدی تر از همیشه!

سردار – تیراختور؛ باورنکردنی ولی جدی تر از همیشه!

روند جدایی آزمون از روبین کازان شکل جدی به خود گرفته است و این مهاجم بر اساس برخی شنیده ها در یکقدمی سرخپوشان آذربایجان قرار دارد.

به گزارش یول‌پرس، باشگاه روبین کازان روسیه تصمیم گرفته هزینه‌های خود را کاهش دهد و در این میان تصمیم گرفته با چند بازیکن خود برای کاهش دستمزد مذاکره کند.

اما کازان، برخی دیگر از بازیکنان گران‌قیمت خود را در لیست فروش قرار داده است که سردار آزمون نیز یکی از آن بازیکنان است. لژیونر ایرانی در این تیم ۱میلیون ۵۰۰ هزار یورو دستمزد می‌گیرد که او را در سیاهه بازیکنان گران‌قیمت محسوب می‌شود.

به این ترتیب با توجه به رابطه دوستانه متقابل پرشور ها و آزمون، و با استناد به حرف های این بازیکن تورکمن، تنها مقصد وی در لیگ برتر مطمئنا تیراختور است که چندی پیش نیز با او مذاکراتی داشت.  این احتمال وجود دارد که آزمون اگر پیشنهاد خارجی نداشته باشد، پیراهن سرخ های آذربایجان را در بازگشت فوتبال ایران به تن کند.

سردار که بار ها از علاقه خود به تیم محبوب آذربایجان در تریبون های رسمی و غیر رسمی سخن گفته می تواند بزرگترین صید سرخپوشان از فصل نقل و انتقالات زمستانی باشد.

باید منتظر ماند و دید که داستان قهارترین مهاجم حال حاضر تیم ملی و آسیا با تیراختور به کجا ختم خواهد شد/تبریزمن

۲ دیدگاه‌ها

  1. تیراختورچی

    یاشا سردار تورک اوغلی…

  2. انشالله نیاد تراختور بهتره دیدمون وسیع کنیم و خود رای نباشیم سردار بازیکن خوبیه و اینده دار با اومدن به لیگ سیاسی ایران بازیش خراب میشه و اینده این باریکن

    6
    3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *