عناوین مطالب:
خانه / آخرین اخبار / ژرژ لیکنس سرمربی تیراختور می‌شود؟

ژرژ لیکنس سرمربی تیراختور می‌شود؟

ژرژ لیکنس سرمربی نسبتاً مشهور بلژیکی جدیدترین و در عین حال اصلی‌ترین گزینه تبریزی‌ها برای پرکردن جای خالی محمد تقوی محسوب می‌شود.

به گزارش یول‌پرس؛ روزنامه خبرورزشی مدعی شد: آخرین اخبار از باشگاه تیراختور از انتخاب نهایی سرمربی جدید توسط مالک تیراختور حکایت دارد.

ژرژ لیکنس سرمربی نسبتاً مشهور بلژیکی که در حال حاضر هدایت نجم الساحلی تونس را برعهده دارد و طی چهار ماه نشستن روی نیمکت رهبری این تیم پرطرفدار تونسی توانسته بر جایگاه سوم لیگ برتر این کشور تکیه بزند، جدیدترین و در عین حال اصلی‌ترین گزینه تیراختور برای پرکردن جای خالی محمد تقوی محسوب می‌شود.

لیکنس که در دوران مربیگری خود سابقه هدایت تیم‌های ملی بلژیک در دو مقطع، تونس، الجزایر، مجارستان و همین‌طور باشگاه‌هایی مثل بروژ، لوکرن، کورتریک، خنت، موسکرون و… در اروپا را در کارنامه دارد سال ۲۰۰۹ برای چند ماه نیز هدایت الهلال عربستان را در کارنامه مربیگری خود ثبت کرد. بنا به اخبار رسیده از باشگاه تیراختور، زنوزی و مشاورانش طی روز‌های گذشته مذاکرات مفصلی با این مربی بلژیکی داشتند تا با فسخ قراردادش در تونس و رها کردن باشگاه الساحلی راهی ایران و شهر تبریز شود که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ژرژ لیکنس تا امروز با تبریزی‌ها قرارداد خواهد بست تا برای یک و نیم‌فصل سرمربیگری تیم محبوب آذربایجان را برعهده بگیرد.

از جمله نکاتی که می‌توان به مربی بلژیکی و ۷۰ ساله مد نظر تیراختور اشاره کرد اینکه لیکنس تنها دو جام در کارنامه مربیگری خود دارد که یکی در جام‌حذفی و دیگری در ژوپیرلیگ بلژیک با باشگاه بروژ است آن هم در سال‌های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ میلادی یعنی نزدیک به سه دهه قبل.

یک دیدگاه

  1. بزرگترین مشکل تراکتور ضعف شدید مدیریتی است تراکتور چندین ماه
    را بدون سرمربی رسمی گذراند و اگر مسولان این تیم تصمیم به آوردن سرمربی جدید داشتند تا حالا باید می آمد و تمرینات تیم را بر عهده می‌گرفت مطرح شدن هر روزه نامهای جدید نشان از برآشفتگی و نابسامانی مدیریتی در تیم است با داشتن نامهای بزرگ و پول نمیشود موفق بود باید سعی و تلاش مضاعف داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *