خانه / آخرین اخبار / مشکل آب شرب روستاهای هشترود حل نشود وزاری مربوطه را به مجلس می‌کشانم
سید حمزه امینی:

مشکل آب شرب روستاهای هشترود حل نشود وزاری مربوطه را به مجلس می‌کشانم

نماینده مردم هشترود و چاراویماق، گفت: مسئولان استانی در حوزه آب برای مناسب سازی آب شرب روستاهای هشترود کاری انجام نداده اند و اگر این روند ادامه پیدا کند وزرای مربوطه را به مجلس می‌کشانم.

به گزارش یول‌پرس، سید حمزه امینی، در جلسه شورای اداری هشترود گفت: برای دریافت ۱۲ میلیارد تومان بودجه از طرف وزارت کشور برای بهسازی و مناسب سازی وضعیت شهر از هفتادخان عبور کرده ایم و قرار بر این شده است که سالانه مبلغ چهار میلیارد تومان از این اعتبار به شهرستان هشترود اختصاص یابد .

وی ادامه داد: ساخت قطعه ۵ اتوبان هشترود به مراغه توجیه اقتصادی نداشت اما با اصرار بسیار زیاد بنده، قرار شد این قطعه از اتوبان، جلوتر از قطعات دیگر ساخته شود و پول صاحبان املاک در آن محدوده، به حسابشان واریز گردد تا کار ساخت اتوبان با مشکل مواجه نشود .

وی از ساخت یک بیمارستان در بخش نظر کهریز شهرستان هشترود توسط بنیاد برکت خبر داد و گفت: کلنگ این مرکز بهداشتی در دهه فجر به زمین زده شده و کار ساخت آن از سال آینده شروع می‌شود .

امینی از نامناسب بودن راه‌های روستایی گلایه و اظهار کرد:  متاسفانه بزرگ ترین شهرک صنعتی کشور که در روستای ورقه از توابع بخش مرکزی شهرستان چاراویماق واقع شده حال و روز خوشی ندارد و نیازمند توجه ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت است تا از بلا تکلیفی نجات یابد .

وی از افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی هشترود در تیرماه سال آینده با هزینه ۲۴ میلیارد تومان خبر داد .

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی  یادآور شد: تکریم مردم در ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی واجب بوده، چرا که کشور ایران مدیون این ملت است و مردم با این همه فشار و تحریم باز هم پشتیبان نظام و انقلاب هستند و در راه دفاع از وطن و آرمان های امام راحل جان می دهند تا خاک ندهند./ مجلس و آذربایجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *