خانه / آخرین اخبار / برد قشقایی و باخت ۹۰ اورمیه و شهرداری تبریز
لیگ یک فوتبال کشور؛

برد قشقایی و باخت ۹۰ اورمیه و شهرداری تبریز

هفته بیستم لیگ دسته یک با انجام هفت بازی پیگیری شد که 90 اورمیه در مقابل  گل‌گهرسیرجان و شهرداری تبریز در مقابل شاهین شهرداری بوشهر با نتیجه مشترک یک بر صفر شکست خوردند و همچنین قشقایی شیراز در مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت با نتیجه دو بر صفر پیروز شد.

به گزارش یول‌پرس، در دیدارهای هفته ۲۰ لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، ساعت ۱۴ امروز یک دیدار به میزبانی ورزشگاه تختی تهران برگزار شد و قشقایی شیراز با ۲ گل بر میزبانش سرخپوشان پاکدشت چیره شد.

گل‌های پیروزی بخش قشقایی را محمد مهری در دقایق ۴۰ نیمه نخست و ۷۵ نیمه دوم به ثمر رساند.

مهدی فروردین سرمربی قشقایی شیراز در پایان این دیدار گفت: بازی مشکلی را پشت سر گذاشتیم، اما بازیکنانم با ارائه یک دیدار منطقی موفق شدند مسابقه را در کنترل خود داشته باشند و از موقعیت‌های خود هم به نحو احسنت استفاده کنند.

وی اضافه کرد: جا دارد این برد را به تمامی هواداران پرشور قشقایی تبریک بگویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم بتوانیم نتایج مناسبی را بگیریم.

نماینده قشقایی با این برد و ۲۵ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی باقیماند.

قشقایی شیراز در هفته ۲۱ استراحت خواهد داشت و در هفته ۲۲، پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه میهمان شهرداری ماهشهر است.

در بازی دیگر در ورزشگاه امام علی سیرجان، تیم ۹۰ اورمیه در مقابل تیم صدرنشین گل‌گهر سیرجان با تک گل امین پورعلی در دقیقه ۲۵ شکست خورد.

این نتیجه درحالی رقم خورد که عملکرد داور مسابقه، اعتراض نماینده اورمیه را به همراه داشت.

با این نتیجه گل‌گهر با ۳۹ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و تیم نود اورمیه با ۱۸ امتیاز و با یک پله سقوط در رده یازدهم قرار گرفت.

در بازی سوم عصر امروز در ورزشگاه تختی شهر تبریز تیم های شهرداری این شهر و شاهین شهرداری بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با برتری یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید.

تک گل شاهین بوشهر را در این مسابقه بهمن سالاری در دقیقه ۷۳ به ثمر رساند تا ۳ امتیاز ارزشمند به این حساب این تیم واریز شود.

شاهین با این نتیجه ۳۰ امتیازی شد و به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد تا بار دیگر در صف مدعیان گام بردارد. شاگردان محمود فکری اکنون ۶ امتیاز با صدرفاصله دارند اما شانس زیادی دارند تا بتوانند به لیگ برتر صعود کنند و در بازی های آینده فرصت مناسبی برایشان ایجاد خواهد شد.

گفتنی است؛ شهرداری تبریز باشکست خانگی امروز ۱۸ امتیازی باقی ماند و رتبه دهم جدول را به خود اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *