خانه / آخرین اخبار / واکنش تند خلیل‌پور به عدم حضور برخی مسئولان بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی

واکنش تند خلیل‌پور به عدم حضور برخی مسئولان بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی

به دنبال عدم حضور برخی مسئولان آذربایجان‌غربی بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی، عضو شورای شهر اورمیه به این موضوع واکنش نشان داده و گفت: کسانی که بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی حاضر نمی‌شوند، می‌تواند این مفهوم را در داشته باشد که انگار چون ایشان با گروهک‌های تروریستی کومله و دمکرات مبارزه کرده است، به این دلیل در مقبره ایشان حاضر نمی‌شوند.

یول‌پرس: حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور در گفتگو با خبرنگار یول‌پرس با اشاره به عدم حضور برخی مسئولان بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی گفت: برخی اعضای شورای شهر اورمیه روز پنجشنبه بر سر مزار شهدا حاضر شده بودند که متاسفانه اعضای کُرد شورای شهر به بهانه اینکه تنها برای تجدید بیعت با شهدا حاضر شده‌ و چون حجت‌الاسلام حسنی شهید نمی‌باشد، از حضور  بر سر مزار ایشان امتناع کرده‌اند. حال سوال من این است مگر حضرت آیت‌الله امام خمینی (ره) شهید می‌باشد که مردم و مسئولین بر سر مزار وی حاضر می‌شوند؟ اما خمینی (ره) رهبر و پیشوای تمام مردم ایران بوده است و آیت‌الله حسنی نیز در استان ما به عنوان نماینده ایشان به عنوان سرباز، راهنمای مردم حضور داشت و مگر ایشان برای امنیت شهر کم زحمت کشیده است؟

عضو شورای شهر اورمیه افزود: کسانی که بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی حاضر نمی‌شوند، می‌تواند این مفهوم را در داشته باشد که انگار چون ایشان با گروهک‌های تروریستی کومله و دمکرات مبارزه کرده است، به این دلیل در مقبره ایشان حاضر نمی‌شوند.

۶ دیدگاه‌ها

 1. دقیقاً به همان خاطر اینها ظاهرا با نظام و مملکت هستند

  23
  1
 2. مرگ بر تروریست.

  27
  1
 3. اولوم اولسون پان کوردلره.آزربایجان خالقی ملاحسنینی اوتمویاجاخ.
  ملاحسنی روحون شادویرین جنت اولسون کیشی.

  17
 4. مگه الزامی بوده ؟

  2
  18
  • این سران تروریست را نباید شورای شهر اورمیه راه داد.چون ضد انقلابن.اصلا چرا تو شهر تورک نشین یه کورد شورا بشه.نباید اجازه ثبت نام بدن به اینا.من اگه مسئول بودم اول این استاندار قلابی رو اخراج میکردم چون طرفدار جریان ضد انقلابه

   14
  • بر سرمزار خوروش حضور الزامی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *