خانه / آخرین اخبار / این افراد در میدان مخالفان نظام و کشور قدم برمی‌دارند
واکنش دکتر بهادری به عدم حضور برخی مسئولان آذربایجان‌غربی بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی؛

این افراد در میدان مخالفان نظام و کشور قدم برمی‌دارند

نماینده مردم اورمیه در واکنش به عدم حضور برخی مسئولان آذربایجان‌غربی بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی گفت: در واقع کاری می‌کنند که جریان‌های مخالف نظام خواهان آن هستند، طبیعتا در میدان مخالفان نظام و کشور قدم برمی‌دارند لذا باید سریعا بیانیه‌ای صادر و از اقدام خود عذرخواهی کنند

به گزارش یول‌پرس؛ نماینده مردم اورمیه در خصوص جایگاه مبارزه نستوه آذربایجان گفت: حجت‌الاسلام حسنی شخصیتی است که مورد تائید امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و سالها نماینده ولایت فقیه در آذربایجان‌غربی بوده و زحمات زیادی برای پیروزی انقلاب کشیده است و سالها در مبارزه با اشرار و گروه‌های تروریستی، نقش اساسی داشت و زمانی که حکومت مرکزی توانایی اعزام نیرویی برای امنیت استان‌های مرزی را نداشت، امثال حسنی امنیت را در اورمیه و نقده برقرار کردند و چنین فردی در هر کشوری که می‌بود تندیس‌اش را از طلا می‌ساختند و من پیشنهاد داده بودم که روز فوت ایشان یا ۲ بهمن، در تقویم کشور روز مجاهد نامگذاری شود که متاسفانه هیچگونه بازخورد و بازتابی شنیده نشد و به نظر من دولت نیز در این خصوص کم کاری کرده و باید نماینده ویژه دولت پیگیر این موضوع باشد.

بهادری در خصوص عدم حضور برخی اعضای شورای شهر اورمیه بر سر مزار حجت‌الاسلام حسنی گفت: در واقع کاری می‌کنند که جریان‌های مخالف نظام خواهان آن هستند، طبیعتا در میدان مخالفان نظام و کشور قدم برمی‌دارند لذا باید سریعا بیانیه‌ای صادر و از اقدام خود عذرخواهی کنند چرا که ایشان شخصیتی ملی بودند و تنها کسی بود که بصورت مسلح به حضور امام خمینی (ره) می‌رسید و این فرد مبارزی بود که به خاطر آرامش و مبارزه با اشرار شهرت داشت و مشکل حسنی با اشرار و تروریست‌ها بود و برای امنیت مردم آذربایجان تلاش فراوانی داشت.

وی در پایان افزود: استاندار آذربایجان‌غربی به عنوان نماینده عالی دولت در استان و با توجه به اینکه حجت‌الاسلام حسنی در دوره مدیریت ایشان فوت کرده است، باید بارگاهی در شان ایشان ساخته و روزی را برای پاسداشت ایشان در تقوبم کشور از دولت درخواست کند.

۴ دیدگاه‌ها

  1. مرحوم حسنی پوزه گروههای تروریستی کورد را در اوج بی سر وسامانی آذربایجان غربی و اوج مسلح شدن آنها توسط حامیان امریکائی اسرائیلی به خاک مالید وبسیار خفت بار با مقاومت قره پاپاقهای سولدوز شکستشان داد.مدافعان سولدوزی در مقابل سلاحهای پیشرفته آن گروهها بی سلاح بحساب میامدند. نه تنها نقشه انها با شکست مواجه شد بلکه تحقیر هم شدند اکنون حامیان واعضای همان تروریستها می توانند کینه آن مجاهد بزرگ را بدل داشته باشند.بیچاره ها شما تنها در آذربایجان غربی با وجود حمایت قدرتهای خارجی مفتضحانه شکست نخوردید که در سوریه و عراق و …همه جا با وجود پشتیبانی هوایی وزمینی آنها بعد از مدتی تبدیل به قاشمرگه میشوید

    26
    4
  2. اظهارات آقای دکتر بهادری در مورد حجت الاسلام حسنی و مجاهدتهای آن مرحوم واقعا بجاست.اگر ایشان و امثال مرحوم امینی ها در آن دوران اوایل انقلاب در صحنه حاضر نبودند فجایع تاریخ ارومیه( کوردلوق ) توسط سرسپردگان برای چندمین بار در طول تاریخ تکرار میشد. و برای همین سعی در تحریف شخصیت او میکردند.در حالی که وی ستون محکم امنیت در منطقه بود.

    16
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *