خانه / آخرین اخبار / پاسخ سازمان لیگ به هجمه‌ها علیه زنوزی

پاسخ سازمان لیگ به هجمه‌ها علیه زنوزی

به دنبال هجمه‌ها علیه زنوزی به جهت مالکیت دو تیم، مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ توضیحاتی در این خصوص داد.

به گزارش یول‌پرس؛ سهیل مهدی، مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ درباره وضعیت مالکیتی تیراختور و ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: آن‌ها در حال حاضر در حال ارسال مدارکشان هستند و هنوز مدارک مالکیتی آن‌ها به من نرسیده است. البته می‌دانم که به لحاظ شرکتی از هم جدا شده‌اند؛ همانند کاری که در مورد تیم‌های داماش رخ داد یا تیم‌های نفتی مانند نفت مسجد سلیمان و پارس جنوبی که زیر نظر شرکت‌های مجزا هستند. همچنین تیم‌های فولادی، یعنی فولاد مبارکه سپاهان و فولاد خوزستان به این شکل مالک دارند. فکر می‌کنم در مورد تراکتورسازی و ماشین‌سازی هم چنین اتفاقی رخ داده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا این که مالک دو شرکت مجزا یک نفر باشد، مشکل‌ساز نیست، گفت: در حال حاضر مالک این دو باشگاه، دو شرکت هستند نه یک فرد. شرکت‌ها نباید هیات رئیسه و سهام یکسان داشته باشند و باید کاملا مجزا باشند. این دو شرکت هم مجزا هستند، البته هنوز مدارک این شرکت‌ها به دست من نرسیده است.

این هجمه‌ها در حالی است که وزارت ورزش به عنوان متولی اصلی ورزش کشور، دارای دو تیم بزرگ کشور می‌باشد و در یک هفته گذشته و با نزدیک شدن آغاز نیم فصل دوم لیگ، برخی رسانه‌های کشور بصورت هماهنگ، هجمه‌هایی علیه تیم تیراختور آغاز کرده و مالکیت زنوزی به دو تیم را به میان کشیده‌اند. (لینک)

۲ دیدگاه‌ها

  1. تو این اوضاع درهم اقتصادی مملکت برا اینکه از جیب خودت برا نشاط و شادی خیل کثیری از جونا بدون چشم داشت خرج بکنی جای تقدیر داره ، آقای زنوزی هم مثل خیلی از آقازاده ها که معلوم نیست چیجور یکشبه پولدار شدن بره اونور آب یه سرمایه گذاری مطمعن بکنه و بیخیال مردم مملکتش و لی زنوزی یه مرد با دل شیر و دلسوز کشورش

    41
    2
  2. هر زامان یاشا تیراختوروم…

    25
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *