خانه / آخرین اخبار / جزییات ورود پسر جوان به خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی اورمیه

جزییات ورود پسر جوان به خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی اورمیه

شورای صنفی دانشگاه صنعتی اورمیه، جزئیات ورود یک مرد جوان به خوابگاه دخترانه شهید بهشتی این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش یول‌پرس؛ شورای صنفی این دانشگاه در اطلاعیه‌ای آورده است: «در پی اتفاق بسیار ناگوار ورود یک پسر به خوابگاه بهشتی دخترانه دانشگاه صنعتی اورمیه و اقدام به تهدید سرپرست خوابگاه با چاقو پس از برملاشدن موضوع و فرار با دختر دانشجوی مرتبط با خود و اعتراض دانشجویان این دانشگاه به سهل‌انگاری مسئولان در حفظ حریم و امنیت خوابگاه و کنترل عبور و مرورها، شورای صنفی دانشگاه صنعتی اورمیه طی بیانیه‌ای خواستار برخورد با مسئولان مربوطه و متخلف در این موضوع و ورود مسئولان به علت حساسیت موضوع جهت روشن شدن موضوع و برخورد با مسئولان سهل‌انگار در این امر شد.»

این درحالی است که محمدرضا سالمی، دبیر شورای صنفی دانشگاه صنعتی اورمیه پیرامون جزییات این موضوع گفت: «در خوابگاه دختران رأس ساعت ٩ شب بسته می‌شود و ما زمانی متوجه این موضوع شدیم که سرپرست خوابگاه برای حضور و غیاب طبق روال هر شب رفته بود میان دانشجویان و حضور و غیاب در همه اتاق‌ها نوبت‌به‌نوبت انجام می‌شد. موضوع از این قرار است که سرپرست خوابگاه با یک سوییت (اتاق) بسته روبه‌رو می‌شود که در از داخل قفل بوده و با پیگیری سرپرست در اتاق باز می‌شود که ناگهان با یک پسرجوان و یکی از دختران دانشجو که مقیم خوابگاه بوده است، روبه‌رو می‌شود.»

این فعال دانشجویی گفت: «وقتی پسر جوان در اتاق را از داخل باز می‌کند، سریعا با سلاح سرد سرپرست خوابگاه را تهدید می‌کند و نهایتا پا به فرار می‌گذارد، اما به در بسته و قفل‌شده خروجی خوابگاه برمی‌خورد که مجدد مجبور می‌شود به داخل خوابگاه بازگردد و در ادامه درگیری، سرپرست خوابگاه را از پله‌ها به پایین پرتاب می‌کند. مسئول امور خوابگاه‌ها هم در حین این چند دقیقه با تماسی که از طرف سرپرست با وی می‌شود، متوجه موضوع شده و خود را به محل می‌رساند که با تهدید پسر جوان روبه‌رو می‌شود. فیلمی که از دوربین‌های مداربسته در اختیار ما قرار دارد، نشان می‌دهد این پسر جوان حدود ساعت ١١ با همکاری خود دختر دانشجو و با لباس دخترانه وارد خوابگاه شده است. پسر جوان به همراه دختر دانشجو در نهایت توانستند با یک خودرو از محل متواری بشوند. ما همگی به دنبال این هستیم تا از وضع این دختر آگاه بشویم و پلیس امنیت هم پیگیر ماجراست.»/ شهروند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *