خانه / آخرین اخبار / استاد خویی عضو کمیته علمی دومین کنفرانس جهانی چین شد

استاد خویی عضو کمیته علمی دومین کنفرانس جهانی چین شد

رییس دانشگاه آزاد واحد خوی گفت: «احمدنقی لو» استاد رشته مکانیک این واحد به عضویت کمیته علمی دومین کنفرانس بین المللی منابع انرژی و توسعه پایدارکشور چین درآمد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی» محبوب مهدویان روز سه شنبه افزود: این کنفرانس در تاریخ ۱۵ تا ۱۷ مارس ۲۰۱۹ باربر با ۲۴ تا ۲۶ اسفند سال جاری در شهر ووهان چین برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این کنفرانس بین المللی به منظور دانش افزایی، تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی پژوهشی و نیز ارایه ایده های نوین و کاربردی سالانه با حضور جمع کثیری از دانشمندان و متخصصان حوزه انرژی و توسعه پایدار برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در این کنفرانس علمی و جهانی، مباحثی درحوزه های آلودگی ها و تغییرات اقلیمی، فناوری های نوین در بخش مهندسی محیط زیست، برنامه ریزی شهری، گردشگری، مهندسی آب و فاضلاب، مدیریت بحران، مدیریت اکوتوریسم و توسعه پایدار و مدیریت پایدار انرژی ها بحث و گفتگوی علمی رخ می دهد.

احمدنقی لو استاد و مدیرگروه رشته مکانیک واحد خوی و مسوول کمیته آموزش سازمان نظام مهندسی آذربایجان‌غربی بوده و سابقه حضور در چند کنفرانس و گردهمایی داخلی و خارجی را دارد؛ از وی مقالات مختلفی در نشریات معتبر منتشر و چند کتاب علمی در حوزه مکانیک وارد بازار کتاب شده است./ ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *