خانه / آخرین اخبار / مسئولان، پرسپولیس را به تیم ملی ترجیح می‌دهند
سرمربی سابق تیراختور؛

مسئولان، پرسپولیس را به تیم ملی ترجیح می‌دهند

محمد تقوی در پست اینستاگرامی خود اعلام کرده است که مسئولان کشور با نمایش فوتبال بازی پرسپولیس در مدارس و عدم حمایت از تیم ملی، نشان دادند که یک تیم باشگاهی را به تیم ملی ترجیح می‌دهند.

به گزارش یول‌پرس، سرمربی سابق و موقت تیراختور که بارها از کارلوس کیروش حمایت کرده بود، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود با اشاره به حمایت مسئولان کشور از تیم پرسپولیس، نوشته است:

در برنامه این هفته نود، مسابقه پیامکی برنامه در مورد عملکرد هشت ساله کی روش بود. مطمئنا و بدون در نظر گرفتن آمار بازیها و کارهای زیربنایی کی روش و سازمان دهی و نظم و انضباط تیمی باید به نکته ای اشاره کرد که نشان میدهد کی روش نه تنها نمره قبولی گرفته بلکه کاری خارق العاده نیز انجام داده است. حضور هشت ساله کی روش در فوتبال بدون برنامه ایران و جنگ و جدال او برای خواسته های اولیه فوتبال حرفه ای کافی است تا نه تنها او را موفق بدانم بلکه به صبر و استقامت او هزار آفرین هم می گویم. هواداران معدودی از یک تیم باشگاهی که چندین خبرنگار و مدیران سایت های ورزشی نیز جز آنان هستند برای شکست تیم ملی لحظه شماری می کردند و شوربختانه به هدف خود هم رسیدند. زمانیکه در تهران و در فینال مسابقات لیگ قهرمانان باشگاهای آسیا به همراه استقلال بازی فینال را پیش رو داشتیم نه تنها هیچ حمایتی از هیچ ارگانی نشدیم بلکه همواره در فشار بودیم که ممکن است بازی به دلایلی برگزار نشود، اما به لطف مدیرانی که علاقه خاصی به تیم پرسپولیس دارند با نشان دادن بازی در تمامی مدارس در روز فینال لیگ قهرمانان آسیا آشکارا موفقیت باشگاهی رو به تیم ملی ایران ترجیح دادند و از وفاق ملی صحبت کردند. مطمئنا هر هواداری به تیم باشگاهی اش علاقه دارد و برای رقیبش آرزوی موفقیت نمی کند پس چرا با احساسات هواداران پرشور استقلال اینچنین بازی کردند. با احترام به تمامی هواداران فوتبال ایران اما موفقیت استقلال علاقه قلبی ام است و شکست رقیبان نیز برایم بسیار خوشایندتر از موفقیت آنان حتی در رده بین المللی است، همانطوریکه مطمئن هستم دیگر هواداران فوتبال باشگاهی ایران نیز به مانند من فکر می کنند. نباید در بازیهای باشگاهی از وفاق ملی صحبت کرد و در بازیهای ملی آرزوی شکست تیم ملی را داشت.

لازم به ذکر بعد از این پست، صفحه اینستاگرامی محمد تقوی غیرفعال شده است.

۳ دیدگاه‌ها

  1. اول این که آقای تقوی تا اون موقعی که بود مفید بود البته ناگفته نماند که ایشون موقعی که تو تیراختور مسئولیت داشتند همچنان یک استقلالی تاپ محسوب می شدند و این هواداران رو به شدت آزرده کرده بود. برای نیم فصل دوم واقعا جای خالی یک سرمربی کارآزموده و سرشناس احساس می شد و قرعه به نام آقای لیکنز افتاد؛ دوم این که واقعا حمایت های وزارت ورزش از تیم ملی در مقابل حمایت های کم نظیرش از تیم پیروزی بسیار نارچیز بوده است برای هر دو از بیت المال پول خرج شده است ولی این کجا و آن کجا! کیروش با تیم ملی با حداقل کمک ها، چندین میلیارد ارزآوری برای مملکت داشته است در مقابل دو تیم استقلال و پیروزی فقط دارن پول مفت بیت المال رو به همین راحتی می خورند! تاسف!
    حرف آخر: یاشا تیراختوروم.

    17
  2. انتظار داری تیم بی اهمیت و بی افتخار تراکتور را به تیم ملی ایران ترجیح دهند ؟

    1
    9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *