خانه / آخرین اخبار / تفرقه به بهانه ریاکاری سیاسی

تفرقه به بهانه ریاکاری سیاسی

حال عدم حضور اعضای کُرد  شورای شهر اورمیه در مزار وی ، به دلیل ناراحت شدن گروه های تجزیه طلب کردی، عذر بدتر از گناه است. اتفاقا اگر آنها در مزار شیخ حسنی حاضر می شوند، به نقش تاریخی خود در آذربایجان عمل نموده و بذر وحدت و همدلی را در استان می کاشتند.

یول‌پرس –  هوشنگ عطاپور: مرحوم حسنی فراتر از سلیقه سیاسی اش، مبارز قبل از انقلاب بود که با شهامت و از جان گذشتگی در مقابل رژیم شاه ایستاد و در دوم بهمن ۱۳۵۷ انقلاب را در آذربایجان غربی به پیروزی رسانید و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با فداکاری و از جان گذشتگی بی نظیر در مقابل تجزیه طلبان و گروهک های  معاند کومله و دموکرات که ستون پنجم صدام بودند، ایستادگی کرد و امنیت را در آذربایجان غربی برقرار کرد.

دکتر هوشنگ عطاپور – فعال سیاسی

حسنی فراتر از قومیت و سیاست قهرمان ملی است که باید همه ایرانیان به او احترام بگذارند و به عنوان یک سردار میهن دوست از او یاد بکنند.

حال عدم حضور اعضای کُرد  شورای شهر اورمیه در مزار وی ، به دلیل ناراحت شدن گروه های تجزیه طلب کردی، عذر بدتر از گناه است. اتفاقا اگر آنها در مزار شیخ حسنی حاضر می شوند، به نقش تاریخی خود در آذربایجان عمل نموده و بذر وحدت و همدلی را در استان می کاشتند.

در صورتی که آنها اقدامی کردند که دشمن از آنها شاد و دوست ناراحت شد.

حال نخبگان کردی که دم از ایرانیت و وطن دوستی می زنند ، بیایند پاسخ دهند که بر چه مبنایی از حضور در مزار مرحوم حسنی، استنکاف کردند،؟ آیا گناه حسنی غیر از این نبود که بک تنه دربرابر اجانب و اذناب آنها در استان ایستاد و امنیت و آرامش را در شمال غرب و غرب ایران مستقر ساخت؟

آیا به جای احترام و تکریم چنین قهرمانی، با عدم حضور در مزار وی، موجب تفرقه شد؟ چگونه این  مسوولین در نظام اسلامی پاسخگوی خون شهدا خواهند بود؟

چگونه پاسخگوی این اقدام تفرقه افکن در استان خواهند بود؟

البته شهروندان کُرد استان که میوه امنیت را در استان چشیده اند، از چنین افراد ریاکاری برائت می جویند و نشان داده اند که هرگز فریب عده ای سیاست باز را که با مردم اورمیه و هم مسلکان خود هم رو راست نیستند را نخواهند خود.

۷ دیدگاه‌ها

 1. ازتروریست ها بیشترازاین انتظارنمیره

  15
  1
 2. وقتی در مجلس شورای اسلامی و از تریبون مجلس به صراحت از تروریست جماعت که دستشون به خون جوانان این مملکت آلوده است حمایت میشه ، وقتی در همون مجلس از تروریست های اقتصادی و قاچاقچی جماعت که منبع مالی باقی تروریست ها هستن حمایت میشه و . . . چه انتظاری میشه از وابستگان به همون جریانات تروریستی در شورای شهر اورمیه داشت (اونهم تروریسم کردیی که سالهاست برای اشغال این شهر از هیچ سعی و تلاشی فروگذار نمیکنه)
  اگر همان بستری که برای فعالیت تروریسم کردی و تروریست های کرد در غرب آذربایجان ایجاد شده و هر روز هم گسترده تر میشه ، برای فعالیت های اقتصادی میشد ، الان غرب آذربایجان به خصوص اورمیه همان بهشتی بود که نویسنده روس قبل از حمله اکراد و ویران شدنش توسط اکراد توضیح داده است

  17
  4
 3. آیا صحت دارد که ایشان به دلیل رابطه با میت از استانداری عزل شدند؟

  4
  11
  • ج
   منظورت آقای هوشنگ عطا پور هست؟
   یعنی استاندار بود با میت اطلاعات ترکیه ارتباط داشت فقط از استانداری عزلش کردند و مسئولیت فرهنگی یا…دادند؟
   اصلاً فکر نخواهیم کرد داری انگ میزنی

   9
   2
 4. مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری توی کجا کار میکنه؟انوقت میگید چرا تو جهان سمبل بلاهتید؟

  1
  5
 5. ج
  سمبل بلاهت تو باش همچنان به فرعی زدن و به انحراف کشیدن بحث اصلی ادامه بده فرعی اول را زدی اذعان نمایندگان کورد بر تحت تاثیر گروهک های تروریستی کوردی قرار گرفتن و تبری از اتهامات آنها را با انگ ارتباط دکتر عطا پوربامیت تحت شعاع قرار بدی فرعی دوم هم در ادامه همان مسیر دور پست و مقام نامبرده در استانداری ادامه میدهی بنده مغز کلام را یادآور میشوم خودت و خوانندگان راگیج و خسته نکنی آقای عطا پور قبل از استاندار فعلی فکر کنم زمان آقای سعادت مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری بودند و پیگیرش نیستم چرا عزل شدند شامل تغییرات مدیریتی استاندار کورد شدند یا….دانایان قضاوت کنند اما اینکه شما شائبه ارتباط با میت را ایجاد میکنی منظورت چیست؟ !!!جز این است که رفتار نمایندگان کورد را تحت شعاع قرار بدهی؟ ایشان اگر واقعاً با سرویس اطلاعاتی تورکیه ارتباط داشتند کمترین عواقبش زندان و…بود بماند اینکه می توانست در استانداری یا مدیریت بیمارستان و کلینیک های دولتی و غیر دولتی یا حتی طبابت ساده هم فعالیت داشته باشد یا خیر

  5
  2
 6. این جماعت تروریست پرور – چطوری برای نمایندگی شورا اسلامی- صلاحیت گرفته اند؟؟؟

  4
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *