خانه / آخرین اخبار / مصاحبه بعد از بازی جرج لیکنز / هواداران فوق‌العاده بودند

مصاحبه بعد از بازی جرج لیکنز / هواداران فوق‌العاده بودند

جرج لیکنز، سرمربی تیم فوتبال تیراختور گفت: خیلی‌ها می‌گفتند بازی دادن به ملی پوشان ریسک است.

به گزارش یول‌پرس، جرج لیکنز پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: اولین بازی ما پس از مدت طولانی بود که به پیروزی ۳ بر صفر دست یافتیم. این نتیجه یک پیروزی خوب برای ما محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید بازیکنان ملی‌پوش‌مان تازه به تیم اضافه شدند و خیلی‌ها می‌گفتند بازی دادن به آنها ریسک است، اما دوست داشتم از آنها استفاده کنم.

وی ادامه داد: تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و به همین خاطر در ابتدای بازی شرایط خوبی نداشتیم، اما رفته رفته شرایط‌مان بهتر شد. حریف هم سازماندهی دفاعی خیلی خوبی داشت. خیلی مهم بود که بازیکنان ما تمرکز خود را حفظ کرده و احساسی بازی نکنند تا مواردی را که از آنها می‌خواهیم، در طول مسابقه انجام دهند. نکته خیلی مهم این بود که گلی نخوردیم.

سرمربی تیراختور با بیان اینکه زدن سه گل برای تیمش فوق‌العاده بود، تصریح کرد: بین دو نیمه در صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتم، آنها را وادار کردم که جلو بیایند. سه گل به حریف زدیم و موقعیت‌های دیگری هم داشتیم.

لیکنز درخصوص اکبر ایمانی گفت: طبیعی بود تا ایمانی بخواهد خودش را پیدا کند، به زمان نیاز داشت و دیدیم که هرچقدر از زمان بازی سپری شد، عملکرد بهتری داشت. خیلی خوشحالم که امروز مصدومی نداشتیم و حالا باید برای بازی با نساجی آماده شویم. روز شنبه به قائمشهر می‌رویم. فوتبال همین است و با برتری مقابل نفت، باید برای بازی بعدی آماده شویم. خیلی خوشحالم بازیکنانم امروز بازی را کنترل کردند و کار اضافی انجام ندادند.

وی با ابراز رضایت از عملکرد تیم داوری این مسابقه خاطرنشان کرد: هر ۶ داور بازی، به خصوص داور وسط عملکرد خوبی داشت. همانطور که می‌دانید، یکشنبه بازی خیلی سختی مقابل نساجی داریم. باید روی چمن مصنوعی بازی کنیم و می‌دانیم نساجی هواداران بسیار خوبی دارد. این کار را برای ما سخت می‌کند. حریف تغییراتی در کادر فنی خود ایجاد کرده و مجید جلالی در نیم‌فصل سرمربی نساجی شده است. از هوادارانی که امروز از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم. واقعاً فوق‌العاده بود.

سرمربی تیراختور با اشاره دوباره به تمرینات سخت اعضای این تیم در تعطیلات نیم‌فصل اظهار داشت: باید آنالیزی از تیم‌های حریف داشته باشیم. گاهی اوقات ضربات ایستگاهی مهم هستند و ما امروز یک متخصص ضربات ایستگاهی داشتیم که به ما کمک کرد. خیلی خوشحالم هواداران از تیم حمایت کردند و به بازیکنان، کادر فنی و مجموعه تیم اعتماد به نفس دادند تا در ادامه عملکرد بهتری داشته باشیم و رفته رفته به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم.

«پیروزی ۳ بر صفر برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، نتیجه خوبی است، اما هنوز اول کار هستیم و این کارمان را در بازی‌های آینده سخت می‌کند.»، لیکنز ضمن بیان این جمله گفت: باید تمرینات بیشتری در هفته‌های آینده انجام دهیم. محرومیت ساسان انصاری هم برای بازی بعدی به اتمام می‌رسد و می‌تواند برای ما بازی کند.  خیلی خوب بود که توانستیم کنترل‌شده بازی کنیم و در زمان‌های مناسب به حریف ضربه بزنیم. این پیروزی را به هوادارانی که امروز از ما حمایت کردند، تقدیم می‌کنم.

وی همچنین با اشاره به عماد مهاجری (مترجم لیکنز و پسر رضا مهاجری، سرمربی ماشین‌سازی) گفت: به تیم ماشین‌سازی، دیگر تیم تبریزی هم که در این هفته به پیروزی رسید، تبریک می‌گویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *