خانه / آخرین اخبار / سال بعد، شش ماهه اول سختی خواهیم داشت
نماینده مردم اورمیه:

سال بعد، شش ماهه اول سختی خواهیم داشت

نادر قاضی پور گفت: ما شش ماهه اول سال بعد مشکلات زیادی خواهیم داشت، و خبرنگاران باید تمام ادارات و سازمان‌ها را رصد کنند تا همگی جشن چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند، تا مدیران پاسخگو باشند.

به گزارش یول‌پرس؛ نماینده مردم اورمیه در همایش رسانه‌نگاران انقلاب که در خانه مطبوعات آذربایجان‌غربی برگزار شد، گفت: نظام جمهوری اسلامی، پیشرفت‌های چشمگیری داشته ولی نقاط ضعف آن مطرح و نقاط قوت مغفول مانده است؛ بطور مثال در علوم مختلف و صنایع نظامی پیشرفت چشمگیری داشته‌ایم و در برخی زمینه‌ها جزو ۱۰ کشور اول جهان هستیم.

قاضی‌پور خطاب به خبرنگاران گفت: خبرنگاران به عنوان چشم و گوش نظام جمهوری اسلامی، وظیفه شرعی و قانونی دارند تا پیشرفت ها را منعکس کنند. متاسفانه دنیا الان در دست یک قماربازی به نام ترامپ افتاده است که پیش‌تر به اتحادیه اروپا اعلام کرده بود که مراسم کریسمس را در تهران برگزار خواهم کرد، اما این آرزو را به گور خواهد برد.

وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: عدد چهل در تمامی ادیان بخصوص اسلام دارای اهمیت خاصی است و به همت قلم خبرنگاران، چهل سالگی انقلاب را نیز با آرامش گذر خواهیم کرد. ما شش ماهه اول سال بعد مشکلات زیادی خواهیم داشت، و خبرنگاران باید تمام ادارات و سازمان‌ها را رصد کنند تا همگی جشن چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند، تا مدیران پاسخگو باشند.

نماینده مردم اورمیه با اشاره به لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی در تمامی سازمان‌ها گفت: از فرماندار شهرستان اورمیه و رئیس شورا خواستار تمام ادارات و سازمان‌ها را رصد نمایند تا هزینه‌های آنان کاهش یافته و از اسراف جلوگیری شود تا اقتصاد مقاومتی بصورت کامل اجرا گردد تا بتوانیم شش ماهه اول سال بعد را با آرامش سپری کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *