خانه / آخرین اخبار / هیات فوتبال اردبیل قصد تیمداری ندارد
رئیس هیئت فوتبال اردبیل مطرح کرد؛

هیات فوتبال اردبیل قصد تیمداری ندارد

صمد نوتاش گفت: با وجود اینکه هیئت فوتبال اردبیل قصد تیمداری ندارد، اما بنا به ضرورت و شرایط موجود چنانچه مشکل شهرداری در ادامه حمایت از این تیم برطرف نشده و بخش خصوصی قدرتمند برای پشتیبانی از تیم پای کار نیاید هر آنچه در توان داریم به کار خواهیم بست تا مانع از انحلال نماینده فوتبال استان شویم.

به گزارش یول‌پرس به نقل از ساوالان خبر؛ رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با اشاره به انصراف غیررسمی تیم فوتبال شهرداری اردبیل از ادامه رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور گفت: تمام توان خود را برای جلوگیری از انصراف به کار خواهیم بست.

صمد نوتاش تصریح کرد: با وجود اینکه پیش از آغاز مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور، شورای شهر و شهرداری اردبیل از حمایت از نماینده فوتبال استان صحبت کرده بودند، به دلیل محدودیت‌های اداری احتمالاتی در خصوص عدم امکان تیمداری در ادامه مسابقات مطرح شد.

به گفته وی بعد از آخرین دیدار تیم فوتبال شهرداری اردبیل در مقابل نماینده فریدون‌کنار که با پیروزی تیم شایسته شهرداری نیز همراه شد خبرهایی مبنی بر انصراف غیر رسمی از ادامه حضور در رقابت‌ها مطرح گردید.

رئیس هیئت فوتبال استان ادامه داد: تا بدین لحظه هیچ گونه انصراف رسمی از سوی شورا و شهرداری اردبیل اعلام نشده و انصراف کنونی به منزله عدم حضور در ادامه مسابقات نیست.

حذف محدودیت‌های اداری در اولویت کارها قرار گیرد

نوتاش از تلاش هیئت فوتبال استان برای جلوگیری از وقوع این اتفاق خبر داد و افزود: علاقه‌مند به حضور پرقدرت باشگاه شهرداری اردبیل در ادامه رقابت‌ها هستیم و امیدواریم با حذف محدودیت‌های اداری این تیم همچنان از حمایت‌های مالی و زیرساختی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری برخوردار شود.

وی با بیان اینکه نبود بخش خصوصی قدرتمند برای سرمایه‌گذاری در ورزش یکی از مهمترین دغدغه‌های فوتبال منطقه است، ادامه داد: تیم فوتبال شهرداری اردبیل از علاقه‌مندان پرشوری برخوردار بوده و شور و نشاط حاصل از احیای این تیم با کمتر موارد مشابهی امکان‌پذیر است.

فوتبال

غیرحرفه‌ای بودن انصراف از ادامه مسابقات

رئیس هیئت فوتبال استان با بیان اینکه عدم تیمداری شهرداری اردبیل در ادامه راه اقدام غیرحرفه‌ای است، یادآور شد: چنانچه شهرداری و شورای شهر به هر دلیلی قادر به تیمداری نباشند با بهره‌گیری از تمامی ابزارهای قانونی خود مانع از فروپاشی تیم خواهیم شد.

نوتاش یادآور شد: با وجود دشوار بودن تامین منابع مالی برای تیمداری حرفه‌ای به دنبال ارائه راهکارهای مناسبی خواهیم بود تا این تیم با مشارکت بخش خصوصی خود را برای ادامه مسابقات مهیا کند.

وی با بیان اینکه تیم کنونی از مدعیان اصلی صعود به لیگ دسته دو است، افزود: مطمئنا با دور راندن مسائل حاشیه‌ای نماینده استان از شانس صعود به لیگ‌های بالاتر برخوردار خواهد شد.

هیات فوتبال اردبیل قصد تیمداری ندارد

رئیس هیئت فوتبال استان در پاسخ به این سوال که تضمین هیئت فوتبال برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات مالی سال گذشته چیست، افزود: در فصل گذشته به دلیل عدم حمایت مستقیم شهرداری و شورای شهر از این تیم و با هدف احترام به فوتبال دوستان اردبیلی با کمترین منابع مالی وارد گود شدیم و در ابتدای کار نیز موارد به صورت شفاف به بازیکنان توضیح داده شد که با شرایط سخت مالی مواجه هستیم.

وی یادآور شد: با وجود اینکه هیئت فوتبال اردبیل قصد تیمداری ندارد، اما بنا به ضرورت و شرایط موجود چنانچه مشکل شهرداری در ادامه حمایت از این تیم برطرف نشده و بخش خصوصی قدرتمند برای پشتیبانی از تیم پای کار نیاید هر آنچه در توان داریم به کار خواهیم بست تا مانع از انحلال نماینده فوتبال استان شویم.

انتهای پیام/مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *