خانه / آخرین اخبار / نیم فصل دوم پایانی بر بدشانسی‌های تیراختور

نیم فصل دوم پایانی بر بدشانسی‌های تیراختور

تیم تیراختور، باتوجه به اتفاقات چندین ساله، در صدر بدشانس‌ترین تیم لیگ قرار دارد اما ظاهرا نیم فصل دوم به کام این تیم خواهد بود تا بتواند رویای قهرمانی را برای پرشورهای آذربایجان به ارمغان آورد.

یول‌پرس: تیراختور در نیم فصل اول باوجود بازی خوب اما با بدشانسی‌های عجیبی در بازی‌های حساس مواجه می‌شد که کار را برای این تیم سخت می‌کرد اما ظاهرا قرار است نیم فصل دوم جبرانی باشد برای تمام بدشانسی‌های سرخ‌پوشان.

گرچه هنوز تا پایان لیگ هفته‌ها باقی مانده است و نمی‌توان قهرمان لیگ را از الان پیش‌بینی کرد اما برای تیراختور که تصمیم برای دشت اولین قهرمانی لیگ‌برتر را با تیم کهکشانی دارد بازی‌های خانگی بزرگترین شانس این تیم در نیم فصل دوم است.

بازی‌های خانگی و حساسی که کوچکترین تغییر و اتفاق در هر تیمی می‌تواند سرنوشت قهرمانی را به نفع تیم رقیب تغییر دهد.

تیراختور روز جمعه‌ هفته پیش رو مقابل استقلالی بازی خواهد کرد که یکی از رقیبان مستقیم و جدی این تیم برای قهرمانی محسوب می‌شود و ۳ امتیاز این بازی برای تیم برنده سرنوشت‌ساز خواهد بود.

دیروز در بازی پیکان و استقلال که ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شد استقلال با برد ۴ بر صفر تیم پیکان را توانست شکست دهد. محمد دانشگر و فرشید باقری دو بازیکن کلیدی استقلال با دریافت کارت زرد در این بازی از همراهی این تیم در دیدار حساس و ۶ امتیازی مقابل تیراختور در تبریز محروم شدن، محرومیتی که شانس برد برای تیراختور را دوچندان می‌کند.

گفتنی است تیراختور روز یکشنبه به مصاف تیم نساجی مازندران خواهد رفت که مسعود شجاعی، کاپیتان ارزشمند این تیم در صورت دریافت کارت زرد در این بازی دیدار بعدی سرخ‌پوشان مقابل استقلال را از دست خواهد داد که باید منتظر ماند و دید جورج لیکنز، سرمربی تیراختور چه تدبیری برای بازی مقابل استقلال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *