خانه / آخرین اخبار / طرح استانی شدن انتخابات به ضرر مردم آذربایجان‌غربی است
نماینده مردم اورمیه در مجلس:

طرح استانی شدن انتخابات به ضرر مردم آذربایجان‌غربی است

نماینده مردم اورمیه در مجلی شورای اسلامی گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی به ضرر مردم آذربایجان‌غربی بوده و سبب درگیری شدید قومیتی می‌شود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس؛ روح‌الله حضرت‌پور با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی و با بیان اینکه مخالف این طرح است اظهار کرد: با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی، استانی مرزی و قومیتی است این طرح سبب می‌شود که در آذربایجان‌غربی درگیری‌های شدید قومیتی توسط جریان‌های سیاسی که به رانت و پول وصل هستند می‌شود.

وی تصریح کرد: در این شرایط مردم استان متضرر شده چون از نماینده، دیگر انتظاری نمی‌‌رود چون مردم شناختی از وی نخواهند داشت و جریان‌های سیاسی متصل به رانت، لیستی در نظر گرفته و برای رسیدن به اهداف شخصی خود برنامه‌ریزی می‌کنند و بنابراین منافع مردم در این رابطه دیده نشده است.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی آذربایجان‌غربی، این طرح بسیار به ضرر استان بوده و امید است که شورای نگهبان این مصوبه را رد کند چون از دور پنجم مجلس، این طرح مطرح و رد شده بود.

۵ دیدگاه‌ها

 1. چرا جر می زنید.اینطوری معلوم میشه که مردم آذربایجان غربی بیشتر تجزیه طلبها هستند یا اینکه بیشتر ایرانیانند.

  5
  9
  • مرگ بر باستان گرا

   اهان اگه کرد ها قبول بشن میشن ایرانی اگه ترکها قبول بشن میشن تجزیه طلب ؟؟؟ کرد ها کلا ۲۷ درصد اذربایجان غربی رو شامل میشن که همشون کرد های عراقی هستن .. در ضمن استقلال طلبی مگه جرمه ؟ چرا باید احساسی برخورد کرد ؟ در ضمن ایرانی فقط برای فارس بوده و خواهد بود و کل منابع و ثروت ایران در اختیار فارس ها هستش … چرا تجزیه نشیم ؟ وقتی زبانمون فرهنگمون دریاچمون رو گرفتید و هر توهینی که میتونستید بهمون کردید انتظار دارید ایران و فارس رو دوست داشته باشیم ؟

   6
   3
   • استقلال خواهی مردم کورد جغرافیای جعلی ترکیه هم جرم نست

    • شما با ترکیه کار کن با ترکستان ایران تازه اونا کم تو مجلس حضور ندارن مثل حزب سعادت ایا چنین حزبی برای تورکهای ایران جعلی هست؟؟
     فقط کافیه برین ورزشگاه دیاربکر رو نگا کنید امد اسپور که تو لیگ دسته ۳ بازی میکنه و مقایسه شود با ۹۰ اورمیه تو لیگ دسته ۱

  • مرگ بر پانکردیسم

   اینطوری بشه اذربایجان غربی یدونه کرد هم نمیتونه بفرسته به مجلس جیگررر
   تجزیه طلب منظورت ترکهاست ؟؟؟ برو تاریخ رو بخون ببین کردها چه بلایی سر کشور اوردن و حالا ما شدیم تجزیه طلب وطن فروش ؟؟؟
   سال ۱۴۰۰ یک ریس جمهوری پیروز میشه که پرد کرد هارو در بیاره

   5
   3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *