خانه / آخرین اخبار / باخت نمایندگان اورمیه و برد نماینده تبریز
لیگ برتر والیبال؛

باخت نمایندگان اورمیه و برد نماینده تبریز

در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، دو تیم دورنا و شهرداری اورمیه مقابل حریفان خود پیروز و تیم شهردای تبریز، حریف خود را شکست داد تا امید صعود به پلی آف داشته باشد.

به گزارش یول‌پرس، تیم والیبال دورنای اورمیه در حالی در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر والیبال جام شهدای منا میزبان تیم شهروند اراک بود که در قعر جدول به سر می‌برد.

این بازی رأس ساعت ۱۶ در سالن ۶ هزار نفری غدیر اورمیه شروع شد. موضوع قابل توجه حضور حداقلی تماشاگران در سالن بود که دلیل آن هم نتایج ضعیف تیم دورنا است.

ست نخست بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به نفع تیم مهمان پایان یافت ولی بازی در ست دوم به نفع دورنا پیش می‌رفت و در نهایت توانستند این ست را با اختلاف و با امتیاز ۲۵ بر ۱۷ از حریف خود ببرند.

ست سوم بازی همانند ست دوم بازی جذاب بود و هر دو تیم پایاپای پیش می‌رفتند که در نهایت تیم اراکی توانست این ست را هم با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به نام خود ثبت کند.

بازی در ست چهارم هم با درخشش یاران وکیلی همراه بود و این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ از آن خود کردند تا تعیین برنده بازی به ست پنجم کشیده شود.

ست پنجم این دیدار هم با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به نفع شهروند اراک پایان یافت تا به این ترتیب تیم اراکی ۲ امتیاز و تیم دورنا یک امتیاز کسب کنند.

در دیگر بازی‌های این هفته نیز تیم والیبال شهرداری اورمیه با نتیجه ۳ بر یک مقابل فولاد سیرجان مغلوب شد که در این بازی، ست نخست بازی هر دو تیم پایاپای پیش می‌رفتند که در نهایت تیم میزبان توانست با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ مهمان خود را مغلوب کند.

بازی در ست دوم نیز تماشایی بود و تیم شهرداری اورمیه توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ این ست را به نام خود ثبت کند. بازی در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ از آن سیرجانی‌ها شد.

بازیکنان بنایی در ست چهارم علی رغم سه ست نخست بازی قابل قبولی از خود ارائه ندادند و در نهایت این ست را هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ واگذار کردند.

تیم فولاد سیرجان ایرانیان در نهایت در مجموع ست شماری توانست با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را بدرقه کند.

در بازی حساس نماینده دیگر آذربایجان تیم‌های والیبال شهرداری تبریز و سایپا تهران در چارچوب دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ امروز در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری سه-یک تیم میزبان به پایان رسید.

شاگردان عادل بناکار ست نخست این بازی را با نتیجه ۲۵-۲۳ واگذار کردند. اما در سه ست بعدی این شهرداری تبریز بود که با نتیجه مشابه ۲۵-۲۰ سایپا را شکست دادند تا دیدار دو تیم با برتری سه-یک تبریزی‌ها به پایان برسد.

با این پیروزی تعداد بردهای شهرداری تبریز به ۱۰ برد رسید و این تیم تنها یک برد دیگر با تیم هشتم جدول فاصله دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *