خانه / آخرین اخبار / از بیرون به داوران گفته می‌شود به ضرر تیراختور سوت بزنید! / انگار نمی‌خواهند تیم ما قهرمان شود!
ذوالفقاری:

از بیرون به داوران گفته می‌شود به ضرر تیراختور سوت بزنید! / انگار نمی‌خواهند تیم ما قهرمان شود!

سرپرست سابق تیراختور به انتقاد از عملکرد داوری در این فصل پرداخت و آن را علیه پرشورهای آذربایجان دانست.

به گزارش یول‌پرس، در‌ شرایطی که هر هفته تیم‌هایی از لیگ برتر به انتقاد از عملکرد داوری می‌پردازند، اینبار تیراختور نیز به جمع منتقدان اضافه شد و سرپرست سابق سرخ‌‌های آذربایجان مدعی است شرایط علیه پرشورها پیش می‌رود.

ایوب ذوالفقاری با اعتراض به قضاوت مهدی سیدعلی در دیدار تیراختور مقابل نساجی اظهار داشت: واقعاَ قضاوت عجیبی بود و نمی‌دانم پنالتی به آن واضحی چطور گرفته نشد و صحنه از این پنالتی‌تر ممکن نیست در فوتبال اتفاق بیافتد. ظاهراً از بیرون به داوران گفته می‌شود که به ضرر تیراختور سوت بزنید.

وی افزود: تیم متعلق به بخش خصوصی است و زنوزی زحمات زیادی کشیده و هزینه کرده است و کلی هوادار عاشق نتایج این تیم را دنبال می‌کنند و اگر با این شرایط پیش برود فکر می‌کنم زنوزی دلسرد شده و تیم را از لیگ برتر و ادامه مسابقات بیرون می‌کشد و انصراف می‌دهد. من شناخت خوبی روی زنوزی دارم.

سرپرست سابق تیراختور در مورد اینکه چرا از داخل باشگاه یک نفر واکنش نشان نمی‌دهد گفت: نمی‌دانم چرا سکوت کرده‌اند. شاید این مصاحبه من را ببینند و آنها هم کاری انجام دهند. من خودم سال‌ها به عنوان بازیکن و سرپرست و عناوین مختلف در تیراختور بودم و الان هم در قامت یک هوادار از حق تیمم دفاع می‌کنم.

ذوالفقاری ادامه داد: داور سوت را به دهان برد و قصد داشت پنالتی بگیرد ولی منصرف شد. چرا؟ مگر برای پنالتی هم آوانتاژ می‌دهند. این مسائل را آدم نمی‌تواند به اتفاق ربط دهد. هر وقت تیم مدعی قهرمانی است اتفاقات این چنینی می‌افتد. سری قبل فغانی و قبل‌تر از آن محسن ترکی مانع قهرمانی تیراختور شدند و انگار نمی‌خواهند تیم ما قهرمان شود.

۲ دیدگاه‌ها

  1. آبرویی هم برای فدراسیون و کمیته داوری ایران مانده؟ !!!

  2. بنام خدا سلام ببینید یه بازی به نظر میرسه برخلاف پرسپولیس سوت زده شده چه جنجالی به پا کردند. ولی ما فریب نم یخوریم این هم یه بازی است و برای پوشش افتضاحی که تا حالا در حمایت از این تیم ببار اومده خواستند حالا صداهارو ساکت کنند ضمن اینکه از تیم هم خانوادشون توی اهواز حمایت کرده باشند. دم خروس زده بود بیرون و این نمایش ضروری بود . جام حذفی مال پرسپولیس است مطمئن باشید. در لیگ هم حداقل نایب قهرمان می کنندشون که نکنه ناراحت بشن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *