خانه / آخرین اخبار / بیانیه باشگاه تیراختور در خصوص اشتباهات داوری نساجی / اراده‌ای برای جلوگیری از قهرمانی تیراختور وجود دارد

بیانیه باشگاه تیراختور در خصوص اشتباهات داوری نساجی / اراده‌ای برای جلوگیری از قهرمانی تیراختور وجود دارد

باشگاه تیراختور در خصوص اشتباهات داوری بازی این تیم مقابل نساجی مازندران، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش یول‌پرس، بازی دو تیم تیراختور و نساجی مازندران از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که اشتباهات داوری در نتیجه مسابقه تاثیر مستقیم داشته و موجبات از دست رفتن ۲ امتیاز حساس برای نماینده فوتبال آذربایجان در کورس قهرمانی را فراهم کرد.

علاقمندان و عاشقان تیم تیراختور به دور از همه هیاهوها انتظار داشتند گروه داوری این دیدار به رهبری داور با تجربه‌ای همچون سید علی، قضاوت عادلانه‌ای در این مسابقه داشته باشند و نتیجه بازی منصفانه رقم بخورد که این اتفاق تلخ علاوه بر تزریق ناراحتی به جامعه هواداری تیم، به روح فوتبال پاک نیز خدشه وارد کرد.

اشتباه در صحنه‌ای که داور اضافه پشت دروازه هم به آن اشراف کامل داشت و می‌توانست با دخالت خود مانع از این اجحاف حق شود، در کمال تعجب مسلم‌ترین پنالتی تیراختور را در این بازی سوزاند ‌و این یعنی نادیده گرفتن زحمات تیمی که برای رسیدن به برد تمام تلاش خود را به کار گرفت.

علی‌ای‌حال؛ بدیهی است داوران نیز به عنوان یک انسان از اشتباه مبرا نیستند و در این راستا، اگر ضعف داوری جدال سرنوشت‌ساز با پرسپولیس در هفته سیزدهم را که به دنبال آن گل سالم تیراختور از سوی کمک داور مردود اعلام شد، به پای چشم غیرمسلح بگذاریم، اما در مورد اشتباهات در صحنه‌هایی که حتی جای بحث برای کارشناسان را هم باقی نمی‌گذارد، این ذهنیت مسموم را در اذهان شکل می‌دهد که اراده‌ای برای جلوگیری از قهرمانی تیم تیراختور در لیگ برتر وجود دارد.

آنچه مبرهن است، تبعات اشتباهات دنباله‌دار داوری در رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند ضربه‌های سهمگینی را به تیم‌های مدعی قهرمانی وارد نماید، کمااینکه نظیر این اتفاقات در لیگ‌های یازدهم و چهاردهم که بر علیه تیم تیراختور به وقوع پیوست و اهالی فوتبال نیز بدان اذعان دارند، سرنوشت قهرمانی را عوض کرده و مانع از ثبت افتخار برای تیم محبوب پرشورها شد.

از این‌رو و به موجب این بیانیه باشگاه تیراختور حق مسلم خود می‌داند مراتب اعتراض شدیدش را به وضعیت نامطلوب داوری این دیدار اعلام داشته و خواستار رسیدگی و برخورد قاطع از سوی مراجع ذیصلاح است. دیداری که می‌توانست وضعیت امتیازات صدر جدول را دستخوش تغییرات کند.

باشگاه تیراختور مصمم است حقوق از دست رفته خود را مطالبه نماید، لذا تأکید بر رسیدگی به وضعیت داوری مسابقات داشته و با توجه به دیدارهای آینده امید دارد تا نظارت دقیقی بر انتخاب داوران و عملکرد آنها صورت بگیرد.

۳ دیدگاه‌ها

 1. خداوند با ناعادلان نیست علاوه بر اینکه رسوایی نصیب فدراسیون فوتبال ایران و کمیته داوری میشود نفرت از مرکز را بین آذربایجانیها دامن میزند

  12
  2
 2. مگر قرار بوده تراکتور را قهرمان کنند که حالا ادعا میکنید اراده ای برای جلوگیری از قهرمان شدنش وجود دارد ؟!

  3
  13
 3. حیف اولدی چوخ یاخجی بیر فرصتیدی کی جدولین یوخاریسینا لاب یوخونلاشاخ آمما هله فرصت چوخدی قالیب لیکنز تیمی نجور قاباغا آپارا، دوزدی داور ده مهم دی آمما گره تیراختور اوقدر قوی و محکم توپ اوینیا کی دای گؤزوموز داور دالسسیجان اولمیا.
  یاشا تیراختور.

  9
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *