خانه / آخرین اخبار / نشست خبری لیکنز، پیش از بازی حساس تیراختور – استقلال

نشست خبری لیکنز، پیش از بازی حساس تیراختور – استقلال

جورج لیکنز، سرمربی تیراختور  در نشست خبری  پیش از بازی با استقلال گفت: استقلال را به خوبی آنالیز کرده ایم و شناخت کامل از آنها داریم.

به گزارش یول‌پرس، عصر امروز پنج شنبه نشست خبری قبل از بازی دو تیم تیراختور و استقلال تهران در تبریز برگزار شد. جرج لیکنز سرمربی تیراختور در این نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی گفت: استقلال تیم بزرگی است و شناخت کامل از آنها داریم. می دانیم استقلال نفرات خیلی خوبی دارد. آقای شفر بازیکنان خوبی در اختیار دارد، به نظرم از زمانی که من اینجا هستم مهمترین بازی را در پیش رو داریم و نیاز شدیدی به حضور هوادارانمان داریم.

سرمربی تیراختور ادامه داد: فقط به دنبال ۳ امتیاز هستیم و می خواهیم پیروز شویم. از امتیاز میزبانی هم بهره خواهیم برد. بازیکنان من به دور از تمام هیجانات و استرس ها آماده بازی بزرگ فردا هستند. امیدوارم فردا بازی خیلی خوبی را داشته باشیم. تنها مصدوم تیم ما علی معصومی است.

لیکنز افزود: امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

وی همچنین ادامه داد: کوین کونستانت بازیکن خوبی است و فعلا آماده بازی نیست و مدتها به دور از شرایط فوتبالی بوده و هم اکنون نیز آماده بازی نیست.

سرمربی تیراختور با بیان اینکه تیمش بعداز تساوی برابر نساجی مازندران ریکاوری شده است و شرایط خوبی دارد، گفت: ما ۱۰۰ درصد دنبال برد هستیم، مثل تلاشی که در دو بازی قبلی داشته ایم. همه بازی های ما مهم هستند ولی می دانیم که فردا بازی اهمیت بالایی دارد و باید اشتباه نداشته باشیم و باتمرکز کار کنیم. بازی هایی که در آینده نیز داریم خیلی مهم هستند.

وی سپس در خصوص اشتباه حاج صفی در بازی قبلی تراکتور گفت: اگر اشتباهی در بازی گذشته داشتیم مربوط به احسان حاج صفی و یک بازیکن نیست و بلکه این اشتباه مربوط به همه بازیکنان تیم است.

لیکنز افزود: آنالیزی که از استقلال داشته ام را اینجا بیان نمی کنم. می دانم این تیم بازیکنان و شرایط خوبی دارد و آنها قابل احترام هستند. بازیکنانی دارند که برای تیمشان مفید هستند.

سرمربی تیراختور گفت: ساسان انصاری و اکبر ایمانی بازیکنان جدید ما نیز به زمان نیاز دارند تا آماده شوند و با ما هماهنگ شوند. ایمانی بازیکن خوبی است و از وی راضی هستم.

وی گفت: برای دانستن ترکیب باید تا فردا صبر کنید. مطمئن هستم فردا ورزشگاه نیز پر شود چراکه بازی مهمی داریم و باید از نظر روانی و تمرکزی آماده باشیم.

وی در خصوص احسان پهلوان گفت: مشکل احسان شخصی بود و برای همین در کنار ما نبود. دلیل آن را نیز نمی خواهم رسانه ای کنم. فرزند احسان بیمار بوده و برای همین شرایط روحی وی خوب نبود. البته ما یک گروه هستیم و همه ما تلاش می کنیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

لیکنز گفت: بعداز گذشت ۴ هفته شناخت کافی از تمام بازیکنان تیمم دارم و می دانم کیفیت هر کدام چه قدر است. باید کاری کنیم که تیراختور به بهترین شرایط برسد. در مورد ملی پوشان نیز باید تعاملی بین ما و فدراسیون ایجاد شود و خودم مربی تیم ملی بوده ام و می دانم باید همیشه به تیم ملی کمک کرد. باید در این مورد همکاری بین باشگاه ها و تیم ملی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *