خانه / آخرین اخبار / اعتراف دایی؛ ناتوانی سایپا برابر تیراختور

اعتراف دایی؛ ناتوانی سایپا برابر تیراختور

سرمربی سایپا بصورت غیرمستقیم از ناتوانی تیم خود در مقابل قدرت بازیکنان و هواداران تیراختور سخن گفت.

به گزارش یول‌پرس، چند روزی است که اخباری مبنی بر اعتصاب بازیکنان سایپا و عدم حضور در تمرینات به گوش می‌رسد؛ گرچه برخی این را ترفندی برای شکست تیراختور از سوی تیم کرجی می‌دانند اما علی دایی در نشست خبری پیش از بازی، با تائید خبر اعتصاب بازیکنان، از استعفای مدیرعامل سایپا نیز خبر داد.

دایی با اذعان به قدرت بازیکنان تیراختور، کسب ۳ امتیاز برای نماینده آذربایجان را موقعیت خوبی دانست.

علی دایی در خصوص اعتصاب بازیکنان خود اظهار کرد: نمی‌توانم چیز خاصی بگویم چون چهار روز است تمرین نکرده‌ایم. وقتی بازیکنانم تمرین نکرده‌اند نمی‌توانم چیزی درباره بازی بگویم. به خاطر شرایط بوجود آمده در مورد تیمم هیچ حرفی ندارم بزنم چرا که تمرین درست و حسابی نداشتیم. خودتان بهتر می‌دانید که با چه تیمی بازی داریم و تیراختور چه شرایطی دارد. آنها هواداران زیادی دارند و این فصل هم هزینه زیادی برای جذب بازیکن و مربی انجام داده‌اند.

وی افزود:  تیراختور برای آسیایی شدن می‌جنگد و الان هم موقعیت خوبی است که مقابل ما امتیاز کسب کند اما مطمئن باشید بازیکنان من با انگیزه بالا و فکر بردن فردا به میدان خواهند رفت و هرچه از دستشان برآید انجام می‌دهند.

۳ دیدگاه‌ها

 1. علی دایی حاضر نشد حتی بازیکن مازادش رو به تراکتور بده،واقعا سادگی هست که فکر کنیم سایپا به خاطر تمرین نکردن ضعیف ظاهر خواهد شد احتمال برد سایپا هم وجود داره.

  14
  1
  • احسنت. ترکی که علی دایی رو نشناسه نباید خودشو ترک بدونه. به نظره من اینا همش فیلمه خودشه که تیراختور رو گول بزنه. امیدوارم حداقل یک امتیاز بگیریم از بازیه فردا

   10
 2. فکر کردن به مانقورد بدن خود اعتراف کرده و از مردم حلالیت خواسته و عذرخواهی کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *