خانه / آخرین اخبار / شوک به حریف مس در آستانه فینال

شوک به حریف مس در آستانه فینال

تماشاگران حریف تیم مس سونگون در دیدار نهایی لیگ برتر فوتسال تا اطلاع ثانوی محروم شدند.

به گزارش یول‌پرس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اعلام رای دیدار فوتسال بین تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز از محرومیت تماشاگران تیم اصفهانی خبر داد. در رای صادره از سوی این کمیته آمده است:

“دیدار تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز از سری مسابقات فوتسال پلی‌آف لیگ برتر روز دوم اسفند ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران منتسب به تیم میزبان (گیتی‌پسند) و یکی از لیدرهای تیم (محمد افتخاری) منعکس شده است.

از آنجائی‌ که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن مسبوق به سابقه و عبارت از فحاشی مکرر به تیم میهمان و پرتاب بطری آب و حمله ور شدن به سوی بازیکنان تیم مقابل که عامل اصلی این تخلفات فرد نامبرده ذکر شده می‌باشد، لذا کمیته انضباطی به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی حضور تماشاگران طرفدار تیم گیتی‌پسند اصفهان در مسابقات خانگی را معلق و محروم می‌کند.

مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند و محمد افتخاری جهت ادای پاره‌ای از توضیحات باید روز یکشنبه ۱۲ اسفندماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشند.”

بر اساس این گزارش، گیتی‌پسند حریف مس سونگون در دیدار نهایی لیگ برتر فوتسال است که این مسابقه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و به این ترتیب جدال برگشت دو تیم در اصفهان بدون تماشاگر انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ دیدار رفت این دو تیم به میزبانی مسی‌ها عصر امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶ در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار می‌شود. نارنجی‌پوشان فوتسال آذربایجان مدافع قهرمانی این مسابقات بوده و به دنبال تکرار این عنوان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *