خانه / آخرین اخبار / دیدار استاندار زنجان با وزیر نیرو و مدیرعامل راه آهن کل کشور

دیدار استاندار زنجان با وزیر نیرو و مدیرعامل راه آهن کل کشور

استاندار زنجان در سفر دو روزه این هفته خود به تهران، پس از شرکت در نشست استانداران سراسر کشور و مدیران اقتصادی دولت، به همراه معاون اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران استان با وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت راه آهن کل کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش یول‌پرس و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان؛ فتح‌الله حقیقی در سفر این هفته خود به تهران، با وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت راه آهن کل کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در ابتدا با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع خود، نشستی با مدیران عامل شرکت‌های خدمات رسان استان زنجان در صنعت آب و برق داشت تا ضمن دریافت آخرین وضعیت خدمات رسانی در حوزه‌های مختلف برق و آب و فاضلاب استان زنجان، مطالبات این شرکت‌ها از دولت‌ها و پیشنهادات و مسائل مربوط به این بخش از استان را احصا کند.

استاندار زنجان سپس به همراه نماینده مردم ماهنشان و ایجرود و مدیران عامل حوزه آب و برق استان با اردکانیان وزیر نیروی دولت دوازدهم دیدار و موارد جمع‌بندی شده را ارائه کرد.

دیدار با مدیر عامل شرکت راه آهن کل کشور نیز از دیگر برنامه‌ها و دیدارهای مهم مقام عالی استان در سفر این هفته به تهران بود تا رایزنی‌های لازم در خصوص طرح‌های دوخطه کردن راه آهن زنجان به تهران و مسائل کارخانه صنایع ریلی ایرانیان مستقر در استان زنجان را انجام دهد.

نماینده عالی دولت در استان زنجان معمولا یک یا دو روز کاری از هفته را برای دیدار با وزرا و مقامات ارشد دولت، سرمایه‌گذاران بخش‌های دولتی و خصوصی و مدیران عامل واحدهای تولیدی و صنعتی استان و زنجانیان مقیم تهران اختصاص می‌دهد تا شخصا و از نزدیک، مسائل مربوط به توسعه بخش‌های مختلف را پیگیری کند و تاکنون با شمار زیادی از مقامات عالی کشور دیدار و گفت‌وگو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *