خانه / آخرین اخبار / تساوی شهرداری تبریز و قشقایی / توقف ۹۰ اورمیه
مسابقات لیگ دسته یک فوتبال،

تساوی شهرداری تبریز و قشقایی / توقف ۹۰ اورمیه

در مسابقات هفته بیست و ششم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور، دو تیم شهرداری تبریز و قشقایی شیراز در مقابل رقیبان خود به تساوی دست یافته و 90 اورمیه نتیجه بازی را به رقیب خود واگذار کرد.

به گزارش یول‌پرس، هفته بیست و ششم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز با حضور نمایندگان تورک، تیم ۹۰ اورمیه، شهرداری تبریز و قشقایی شیراز برگزار شد.

در بازی اول، تیم فوتبال ۹۰ اورمیه مقابل شهرداری ماهشهر متوقف شد.

شاگردان وحید بیاتلو که در بازی خانگی هفته گذشته برابر تیم فوتبال شهید سپاسی شیراز با نتیجه مساوی متوقف شده بودند، در این بازی دور از خانه به دنبال هر سه امتیاز بودند.

برای تیم فوتبال ۹۰ اورمیه مقابل شهرداری ماهشهر، مهدی خسروی، حمیدرضا نصرتی، محمد عبادزاده، داود شاهواروقی، پیمان پورصادقی، یامین فلاح، فرزاد محمدی، عرفان پورافراز، میرعلی سلیمانی مقدم، آرمان سوداگر و وحید نعمتی به میدان رفتند.

در وقت‌های اضافه نیمه دوم، تیم شهردلری ماهشهر گل برتری خود را به ثمر رسانید و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید تا تیم ۹۰ با دست خالی خوزستان را ترک کند.

در بای دوم، تیم شهدای قشقایی شیراز مقابل میزبان خود گل گهر سیرجان به تساوی یک-یک دست یافت.

عباس پورخسروانی در دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی دروازه قشقایی را باز کرد.

محمد جواد عباسی در دقیقه ۵۰  از روی نقطه پنالتی گل تساوی قشقایی را وارد دروازه گل گهر سیرجان کرد.

دروازه‌بان قشقایی در دقیقه ۲۰ ضربه پنالتی محسن آذر پاد بازیکن گل گهر سیرجان را مهار کرد.

قشقایی شیراز با این تساوی و ۳۲ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی باقی ماند و گل گهر سیرجان هم با وجود این تساوی و ۴۳ امتیاز همچنان در صدر جدول مسابقات باقی ماند.

تیم قشقایی در هفته ۲۷ لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، شنبه ۱۸ اسفند در دیداری حساس میزبان گل ریحان البرز خواهد بود.

دیدار سوم بین تیم‌های فوتبال شهرداری تبریز و سرخپوشان پاکدشت به تساوی انجامید.

دیدار این دو تیم ازساعت ۱۴ و۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز برگزار شد و با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید.

فرشاد بیابانی در دقیقه ۲۵ و جعفر برزگر در دقیقه۸۶ گلهای میزبان را در این بازی به ثمر رساندند و شاهین مجیدی در دقیقه ۱۹ و محمد رحمتی در دقیقه ۷۵ هم برای سرخپوشان پاکدشت گلزنی کردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *