خانه / آخرین اخبار / تیراختور زیر تیغ + تصاویر

تیراختور زیر تیغ + تصاویر

هر چقدر که تیراختور به قهرمانی نزدیکتر می‌شود، هجمه‌ها به این تیم و مالکش از سوی رسانه‌ها و اشخاص افزایش می‌یابد.

یول‌پرس: برد تیراختور در دربی آذربایجان که باعث نزدیک شدن این تیم به صدر جدول شده و احتمال قهرمانی آن قوت گرفت به طبع آن تلاش‌ها حول شایعات و با باطن دشمنی با نماینده آذربایجان، برای به حاشیه بردن تیم افزایش یافت.

بازی تیراختور – ماشین‌سازی، که در حضور ناظر ویژه برگزار گردید، رسانه‌ها و برخی اشخاص را به دشمنی با زنوزی ترغیب‌تر کرد.

گرچه دو روز از دربی آذربایجان گذشته است اما هنوز این هجمه‌ها کاهش نیافته است که در روزهای آینده با نزدیک شدن تیراختور به مقام قهرمانی؛ این هجمه ها افزایش خواهد یافت.

 

 

۷ دیدگاه‌ها

 1. کثیف مثل فوتبال ایران کمیته اخلاق کجا بود وقتی فدراسیون و تیم پرسپولیس با پول هدایتی شارژ میشدند چرا هیچ کس به چگونگی خریدن بازیکن برای پرسپولیس توسط هدایتی و از جیب مردم بیچاره که نان شب ندارند ورود نمی کند و چرا هیچ کس به وزیر ورزش ایراد نمی گیرد که مدیر عامل و هیئت مدیره دو تیم دولتی را تعیین می کند که بر اساس قوانین فیفا دولت حق دخالت در فوتبال را ندارد مگر اینکه بخواهد فساد در تیم ها را کنترل کند اما متاسفانه بر عکس عمل میشود دولت۲ مستقیما دو تیم در لیگ برتر دارد اما به راحتی از کنار فساد آنها می۲گذرد

  37
 2. همه این مسائل و طرح اتهام تب آنی و … از شدت سوزش هست که اون هم راهکار داره یعنی استفاده بهینه و بموقع از پماد ضد سوزش ساخت کارخانجات زنوزی!
  اما در مورد مالیکت مشترک دو تیم، آقای زنوزی خودش اعلام کرده این مالکیت همانند مالکیت مشترک وزارت ورزش بر دو تیم پایتخت کاملا قانونی هست ولی اینو هم گفتن که اگر مشتری قطعی پیدا بشه حتما تیم ماشین رو انتقال خواهند داد. حالا بعضی ها اینو تو اون مخ پوسیده شون نمی تونن جا بدن تقصیر ما هواداران تیراختور یا آقای زنوزی نیست!
  یاشاسین تیراختور-یاشاسین آذربایجان-یاشاسین زنوزی.

  31
 3. انگار تنشان برای تنش میخارد

  24
 4. وقتی مربی ماشین سازی عملا” آرزوی بردو قهرمانی تراکتور را میکند باید درب لیگ را گل گرفت که در آن امثال زنوزی رانتخوار فساد میکنند

  1
  31
 5. تیم پدیده تحت هدایت یحیی کل محمدی مربی خاین (با اینکه تورکه)دوبازی رفت و برگشت به لنگی باخت حالا اینارو ولش وطن فروشان اسپانیایی طرفداران اتلتیکو مادرید پس از حذف تحقیرانه دیگر تیم اسپانیایی ریال مادرید از UCLبه جشن پایکوبی در بازی با لگانس پرداختند با پرچم اژاکس هلند اهل دل میفهمن چی گفتم
  https://www.varzesh3.com/news/1597604/%D8%AA%D9%85%D8%B3%D8%AE%D8%B1-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AA%D9%84%D8%AA%DB%8C%DA%A9%D9%88-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

 6. این حجم حمله و حسادت که از طرف مکتب پانفارسیزم علیه موفقیتهای آذربایجان دیده میشه در همه زمینه ها از جمله فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و تاریخی هست، منتها چون اقبال زیادی به فوتبال بصورت عام و به تیراختور به صورت خاص هست، و البته به علت امنیتی نکردن (یا عدم توانایی در این امر) بحث فوتبال از طرف مسولان سختکوش و با درایت(!)، و همینطور وجود رسانه های مردمی چون یولپرس و مردم ما به خوبی میتونن این دشمنی و حسادت و زیاده خواهی مکتب پانفارسیزم رو حس کنن.
  خیلی بدتر و فجیع تر از بحث فوتبال و تیراختور، در بخشهای دیگه (اقتصادی و سیاسی و فرهنگی) حجمه این مرکزگراهای راسیست ادامه داره، که خوشبختانه بواسطه تیم تیراختور مردم ما به یک شعور سیاسی بالا دارن دست پیدا میکنن و حیله های این مکتب منحوث پانفارسیزم از طریق شبکه های اجتماعی هر روز داره عیان تر میشه و مردم آذربایجان رو بیدارتر میکنه.
  هیمنکه در بحث فوتبال و لیگ برتر میبینید تمام تیمهای دولتی و صنعتی در مرکز کشور قرار داره (که هر تیم متعلق یه یکی از صنایع بزرگ هست) ، نشون میده که حجمی از ظلم و استثمار اقتصادی علیه آذربایجان در جریان هست. صنایع ملی و بزرگ رو که از بودجه همه ایرانیهاست سعی میکنن هیچوقت در آذربایجان مسقر نکنن، و وقتی هم که یک فرد داره تو آذربایجان برای مردمش کار میکنه، چشم دیدن ندارند و عن قریب است که دق کنن. مردم آذربایجان، ببینید که با چه حسودای تنگ نهری سر و کار داریم.
  یا علی
  یاشاسین آذربایجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *