خانه / آخرین اخبار / زبان مادری، هویت هر شخصی است

زبان مادری، هویت هر شخصی است

رضا طاهرخانی، معاون آموزش ابتدایی استان قزوین، در جشنواره هویت کودک ایران اسلامی شهرهای آوج و آبگرم ابراز داشت: زبان مادری هویت ما است، اقوام مختلفی در سرزمین بزرگ ما وجود دارند که 5 هزار سال در ایران به زندگی پرداخته اند .

به گزارش یول‌پرس؛ وی تاکید کرد همگی باید به زبان و قومیت خود افتخار نماییم، هویت ملی از درون خانواده ها سرچشمه می گیرد و مخصوصاً مادران که مسئولیت تربیت فرزندان را دارند شروع می شود و اگر خوب بتوانیم به مقوله هویت ورود پیدا کنیم می توانیم دانش آموزانی داشته باشیم که هویت آنان به درستی شکل گرفته است طاهرخانی به اولیا و مسئولین هشدار داد اگر از موضوع هویت خارج شویم در جامعه دچار بی هویتی می گردیم که با آموزش صحیح از دوره های پیش از دبستان می توانیم از این آسیب جلوگیری نماییم .

معاون آموزش ابتدایی استان ابراز داشت در حال تهیه کتاب تولید محتوا برای مادران هستیم تا آنان با استفاده از مطالب این کتاب نحوه رفتار درست و آموزش های لازم به کودکان زیر ۴ سال آشنا گردند .

وی از آموزگاران و خانواده ها خواست تا درس در کنار ورزش، بازی و یادگیری های عملیاتی باشد تا دانش آموزان مدرسه را به عنوان یک مکان جذاب برای آموزش و تربیت قبول نمایند و از مسئولین نیز خواست تا به آموزش و پرورش نگاه ویژه‌تری داشته باشند تا بتوانیم مشکلات دستگاه عظیم تعلیم و تربیت را به حداقل برسانیم .

طاهرخانی در پایان خبر داد جشنواره هویت کودک ایران اسلامی به صورت کشوری در آبان ماه سال ۱۳۹۸ به میزبانی استان قزوین برگزار خواهد شد .

۲ دیدگاه‌ها

  1. آقای طاهرخانی به هوش باش وازهویت حرف نزن هویت همه ما آریایی وفارس میباشد!!!!!!!وبازبه هوش باش انگ پانترکی براتون میزنن وضمن اخراج از کارت آقایانی همچون کواکبیان تقاضای اعدام میکنن برات

    2
    2
  2. اثلن میخوای خودش رو با خانوادش با بنظین آطیش بظنین حرف حق در جامعه نکبت بار عیران جایگاهش طلخه تلخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *