خانه / آخرین اخبار / به زودی رأی مربوط به پرونده «اروین» را رسانه‌ای می‎‎‎کنیم
مدیرعامل باشگاه تیراختور:

به زودی رأی مربوط به پرونده «اروین» را رسانه‌ای می‎‎‎کنیم

مدیرعامل تیراختور در خصوص تکلیف «لی اروین» برای حضور در ترکیب این تیم، گفت: کمیته انضباطی درباره رفتار اشتباه آقای اروین تشکیل جلسه داد به زودی هم رأی مربوط به این بازیکن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

به گزارش یول‌پرس، ایوب بهتاج در خصوص پیروزی یک بر صفر تیراختور مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: «برد مهمی را مقابل تیم قدرتمند پدیده کسب کردیم. خوشحال کننده ترین اتفاق این است که هوادارانمان را خوشحال به خانه‌هایشان می‌فرستیم.»

مدیرعامل باشگاه تیراختور درباره بردهای متوالی تیراختور مقابل مدعیان قهرمانی لیگ برتر نیز اشاره کرد و افزود: «اگر قرار باشد یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت تیراختور را بگویم اتحاد و همدلی است که بین تمام ارکان باشگاه وجود دارد. انسجام کامل داریم تا بتوانیم به هدفمان که قهرمانی است نزدیک شویم.»

وی درباره شایعاتی که درباره پیروزی تیراختور مقابل ماشین سازی تبریز به دلیل مالکیت محمدرضا زنوزی در هر دو باشگاه تصریح کرد: «وقتی یک تیم اوج می‌گیرد خیلی‌ها می‌خواهند صحبت‌هایی را برای بر هم زدن تمرکز همان تیم مطرح کنند. پس ما هم درک می‌کنیم که در حال حاضر عده‌ای بخواهند درباره تیراختور حرف‌های بی ربط بزنند.»

مدیرعامل باشگاه تیراختور خاطرنشان کرد: «من فقط یک سوال دارم. آیا آقایانی که نقد می‌کنند انتظار داشتند تیراختور مقابل ماشین‌سازی ببازد؟ اگر می‌باخت فوتبال پاک بود؟! اتفاقاً اگر مقابل ماشین سازی که شرافت بالایی به خرج دادند می‌باختیم باید همه از ما گله می‌کردند که چرا باختید.»

بهتاج در ادامه افزود: «به جرأت می‌گویم یکی از دلایل موفقیت تیراختور حضور آقای زنوزی است. همه چیز در باشگاه طبق نظم دنبال می‌شود و کسی هم در کار دیگری دخالت ندارد.»

مدیرعامل تیراختور در خصوص تکلیف «لی اروین» برای حضور در ترکیب این تیم، گفت: «کمیته انضباطی درباره رفتار اشتباه آقای اروین تشکیل جلسه داد. به زودی هم رأی مربوط به این بازیکن را رسانه‌ای خواهیم کرد. اما درباره حضورش در ترکیب تیراختور سازی آقای لیکنز تصمیم گیری می‌کند. در حیطه اختیارات فنی فقط ایشان می‌توانند تصمیم گیری کند.»

بهتاج با تمجید از عملکرد لیکنز تاکید کرد: «او بدون هیچ حاشیه‌ای روی مسائل فنی تمرکز دارد. تأثیرگذاری بسیار خوبی هم در تیم داشته‌اند. امیدوار هستیم بتوانیم در ادامه بازی‌ها نیز نتایج خوبی بگیریم و به موفقیت دلخواهمان برسیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *