خانه / آخرین اخبار / الیاسی: ما فعلا هیچ گزینه‌ای برای مدیرعاملی باشگاه نداریم

الیاسی: ما فعلا هیچ گزینه‌ای برای مدیرعاملی باشگاه نداریم

رییس هیات مدیره باشگاه تیراختور اعلام کرد فعلا هیچ گزینه ای برای مدیرعاملی این باشگاه ندارند.

به گزارش یول‌پرس، عباس الیاسی درباره شرایط این باشگاه در آستانه عید نوروز عنوان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. با تلاش های آقای زنوزی توانستیم قبل از تعطیلات نوروز هم به بازیکنان و کادرفنی پرداختی داشته باشیم و آنها شب عید دست پر به خانه بروند. این برای ما بسیار اهمیت داشت که اعضای تیم دست خالی به خانه نروند و خوشبختانه این اتفاق افتاد. انشاالله بعد از چند روز کارمان را برای دیدار با استقلال خوزستان آغاز می کنیم و با قدرت برای دیدار با استقلال خوزستان وادامه رقابت بر سر تصاحب جام قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

وی درباره تغییرات مدیرعاملی باشگاه تیراختور عنوان کرد: جا دارد از آقای بهتاج تشکر کنم. به هر حال ایشان در مدت حضورش تلاش‌هایی انجام داد. به هرترتیبی بود شرایط برای ادامه همکاری با ایشان فراهم نشد.

رییس هیات مدیره باشگاه تیراختور در پاسخ به این پرسش که مدیرعامل جدید چه زمانی انتخاب می شود، بیان کرد: فعلا هیچ برنامه ای برای این موضوع نداریم. خودم امور مدیریتی باشگاه را همچون گذشته انجام می دهم و بدون هیچ منتی هرچه در توان داشته باشم می‌گذارم. خوشبختانه آقای زنوزی نیز هیچ چیز برای باشگاه و اعضای تیم کم نمی گذارد و جا دارد از ایشان هم تشکر کنیم.

الیاسی درباره گزینه هایی که برای مدیرعامل تیراختور مطرح شده نیز گفت: ما فعلا هیچ گزینه ای برای مدیرعاملی باشگاه نداریم. به قول معروف فعلا خودم مثل شیر بالای سر تیم ایستاده ام و تمام گزینه هایی که برای مدیرعاملی باشگاه مطرح شده را قویا تکذیب می کنم.

یک دیدگاه

  1. آخه یعنی اینقدر واجب بود قبل این که با استعفای آقای بهتاج موافقت بشه ایشون به عنوان مدیر عامل تیراختور بزرگ معرفی بشن؟ امیدواریم مسئولان تیراختور کمی بیشتر دقت داشته باشند تیم به ثبات نیاز داره.
    بایرامیز موبارک.یاشاسین تیراختور-یاشاسین آذربایجان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *