خانه / آخرین اخبار / رحمانی فضلی: امدادرسانی در «آق‌قلا» با موفقیت در حال انجام است

رحمانی فضلی: امدادرسانی در «آق‌قلا» با موفقیت در حال انجام است

وزیر کشور گفت: عملیات امدادرسانی به حادثه آبگرفتگی در برخی مناطق شمال شرق کشور به ویژه شهر آق‌قلا و روستاهای اطراف با موفقیت در حال انجام است و به زودی شاهد پایان آن خواهیم بود.

به گزارش یول‌پرس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از دریافت آخرین گزارش‌های عملیات امدادرسانی به سیل‌زدگان استان گلستان و تخلیه سیلاب از مناطق سیل‌زده از هماهنگی کامل تمام نیروهای امدادرسان اعم از دولتی و نظامی و مردمی تقدیر و تشکر کرد.

رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه عملیات امدادرسانی به حادثه آبگرفتگی در برخی مناطق شمال شرق کشور به ویژه شهر آق‌قلا و روستاهای اطراف با موفقیت در حال انجام است و به زودی شاهد پایان آن خواهیم بود گفت: در این اقدام ملی تمامی دستگاه های امداد و نجات با محوریت و مسئولیت نیروهای نظامی وارد عرصه خدمتگذاری شدند و با همکاری و همراهی مردم و کمترین میزان آسیب جانی و مالی منطقه از وجود سیلاب پاکسازی خواهد شد.

قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور، افزود: حادثه تلخ و دردناک آبگرفتگی شهر آق قلا و عملیات پاکسازی این شهر از وجود سیلاب تجارب جدیدی را در مدیریت اینگونه بحران ها ایجاد کرده است./ میزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *