خانه / آخرین اخبار / آقای وزیر؛ جلوی راهپیمائی داشناکهای ارمنی را بگیرید

آقای وزیر؛ جلوی راهپیمائی داشناکهای ارمنی را بگیرید

آقای وزیر کشور؛ جلوی راهپیمائی داشناکهای ارمنی را بگیرید! شعارهای «مرگ بر تورک» هر لحظه می تواند به شعار «مرگ بر دشمن تورک» تبدیل شود.

یول‌پرس – عیسی نظری: آقای وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران!  روزگاری، همدستی دولت های آمریکا و فرانسه ، انگلیس و روسیه شوروی  با تحریک و مسلح نمودن ادیان و اقوام  منطقه آذربایجان کشتار بی رحمانه ای را بر ملت آذربایجان تحمیل نمودند و هزاران نفر قتل عام نمودند، متاسفانه  دولت بی ثمر مرکزی فقط توانست ناظر این کشتار و قتل و عام بشود.

عیسی نظری حقوقدان و سردبیر نوید آذربایجان

امپریالیسم آمریکا حتی نوع وحشی آن، امروز نه برای ایجاد ارمنستان بزرگ بلکه صرفا برای گوشمالی دولت مرکزی  و نابودی انقلاب اسلامی، دست به کمر برده و با همکاری انگلیس و فرانسه و تروریست های از انواع دست آموزان از جمله باز از داشناک های ارمنی و شوونیسم پهلوی و مسیونرهای خود همانند یک صد سال پیش به نام اقوام و عشایر در صدد از بین بردن کشور است.

برخی از نیروهای دولت یا ندانسته و یا دانسته آلت دست امپریالیسم از نوع وحشی آن یعنی ترامپ گردیده و ممالک محروسه را به طرف نابودی و فروپاشی می‌برند.

آقای فضلی !آقای وزیر کشور!

شما آلت دست این خیانت پیشگان و مزدوران آمریکا نباشید .

آقای فضلی!

در طول تاریخ آنها که باد کاشته اند، طوفان درو کرده‌اند، شما آلت دست امپریالیسم انگلیس برای اجرای مطامع صد سال پیش او نباشید.

آقای فضلی!

شما خودتان را الوده امپریالیسم ترامپ برای ایجاد کانتون های وابسته وی نشوید مملکت در وضعیت بدتری از آنچه فکر می‌کنید، قرار دارد.

در سیاست فروپاشی کشور های منطقه توسط ترامپ و اسب های تروای او مشارکت نکنید، اگر چنین اجازه ای به قاتلین پدران  ملت اذربایجان داده اید آن را لغو کنید.

به عنوان یک آذربایجانی این آخرین التماس ما است. اگر در تهران و یا شهر های دیگر اتفاق نامبارکی رخ دهد شما مسئولیت مستقیم خواهید داشت.

آقای وزیر کشور!

از افراد نه شوونیسم و نه الت دست های ترامپ ، از مردم آذربایجان و به استغاثه های آنها چه در صد سال پیش و چه در قره‌باغ و چه در آذربایجان گوش فرادهید. تمامی اسناد در آرشیو دولتی مرکزی موجود می‌باشد. در این گام اول این اغتشاش ساختگی شوونیسم و ترامپ را عقیم کنید.

اجازه ندهید از دولت مایوس شده و برای لغو ان دست به دامن رهبری بشویم؛ لغو میتینگ داشناک‌های قاتل تنها اقدام ممکن شما خواهد بود، شعارهای «مرگ بر تورک» هر لحظه می تواند به شعار «مرگ بر دشمن تورک» تبدیل شود، شما سنگزنه این عمل نشوید این عمل اسم رمز اقدام امریکا و انگلیس علیه کشور ما است.

۳۵ دیدگاه‌ها

 1. خفه بابا . مال این حرفها نیستید . در ضمن من ترک هیچ مشکلی با ارمنی ندارم . کسی هم با همه ترکها مشکلی نداره . ولی شما پانترکهای لجن رو باید فرستاد تو مغولستان . عوضی هایی که جای اسم ایران همه حرفتون شده ترک

  108
  103
  • تو عددی نیستی چی میفهمی از تاریخ و سیاست که مشکلی جز گشنی با ارمنی داشته باشی

   52
   58
  • خفه شو الاغ من فارث هم با گفتن مرگ بر تورک مشکل دارم ولی با مرگ بر فارث مشکلی ندارم من پانفارث باید برگردم افغانستان یا هندوستان چون عاریایی جاش تو هندوستانه و اونقدرم الاغم که نمیدونم زبون مغولی با ترکی زمین تا اسمون فرق داره

   25
   27
  • علی آذربایجانی

   تو غلط می کنی خودت را بجای تورک جا بزنی

   26
   26
  • بوی عفونت ادبیات نوشتاری ات متصل به قندیل هست.
   من اگر حقم را بخواهم میشوم پان و خیانتکار به ایران تو اگر حق مرا بگیری و تحقیرم کنی میشوی وطنپرست غیور،
   بزودی این پایه های ظلم روی سر تمامی نژاد پرستان امثال خراب خواهد شد. تو به قول خودت به عنوان یک ترک (بخوانیم کوووورد) تا بحال فکر نکردی چرا ۱۵۰ هزار ارمنی مدرسه جدا و زبان نوشتاری جدا دارند اما میلیونها تورک و کورد از این حق محرومند؟ مگر آنها ایرانی نیستند؟ مگر زبان رسمی کشور فارسی نیست؟ چرا وقت ما اصل ۱۵ قانون اساسی را مطالبه کردنی میشویم تجزیه طلب و موغول و تموچین اما آنها بدون مطالبه همه سیستم برایشان بسیج است. چرا من نمیتونم بر علیه کشور ارمنستان در سالگرد قتل عام خوجالی و همچنین ظلم کشور چین علیه مسلمانان ایغور تظاهرات کنم ولی آنها در قلب تهران پرچم یه کشور مسلمان را آتش میزنند و مرگ بر ترکیه و ترک میگویند؟ یک جای این ترازوی من درآوردی عدالت میلنگد جناب ایرانی…

   27
   24
  • از اینکه اسمت رو ایرانی گذاشتی معلومه عضو پان ایرانیست ها هستی، مرامنامه پان ایرانیست هم که مشخصه اسلام ستیزی، ترک ستیزی و عرب ستیزی، اینکه از اشغالگران ارمنی حمایت کنین طبیعیه، پایه حکومت پهلوی و افکار نژادپرستانه آریایی شما رو انگلیس گذاشته طبیعیه با اسلام مشکل داشته باشین.

   25
   24
  • چه اسراریه که شما اینجا خودتو تورک معرفی میکنی؟ ، دوست عزیز کدوم تورکی از اینکه بیان به نژاد و زبونش و ملیتش توهین کنن خوشحال میشه و اونیکه توهین کرده رو دوست خودش معرفی میکنه و همزبون های خودشو پانتورک خطاب میکنه!

   کدوم آدم عاقلی حرفایی که شما میای میزنی رو میزنه؟
   حتی اگه اون آدم تورک هم نباشه این حرفایی که شما میزنی رو به زبون نمیاره مگه اینکه نژادپرستی چیزی باشه که از روی درک و فهم و استدلال حرف نزنه و فقط زر مفت بزنه

   واقعا چرا شما که خودتو تورک معرفی میکنی؟
   برادر خجالت بکش با این افکار فاشیستی که داری
   افراد مثل تو بیمار هستن که تو جامعه ول میگردن
   امیدوارم با یه روانپزشک ملاقات کنی و مشکلی که داری حل بشه

   25
   25
  • تورکی؟!!یعنی اگه تورک باشی می تونی جای ما تصمیم بگیری؟تو بهتره در مورد پنجاب و راج کاپورها و رود گنگ نظر بدی.آفرین

   25
   22
  • آخه ایرانی احمق تو اول برو ببین کشتار ارمنی ها چی بوده کجا بوده بعد بیا ببینیم با ارمنی ها مشکل داری یا نه، تورک اگر با اون روش می خواست عمل کنه که حالا امثال تو الان اینجا پارس نمی کردن ایرانی!

   24
   25
  • شکارچی پان پارسی

   آقای ویرانی عزیز خخخخ ایران خاک تورکه شما سگ توله‌ها باید پارس کنان برگردی افغانستان ایران =تورک

   23
   22
  • مرامنامه حزب پان ایرانیست اسلام ستیزی،ترک ستیزی و عرب ستیزی هست،پایه حکومت منحوس پهلوی هم توسط انگلیس گذاشته شده، حمایت شما از اشغالگران ارمنی طبیعیه.

   23
   21
  • مهران تراختورچی

   لجن تویی بچه کونی . تو برو ابروهاتو وردار تا خوشگل بشی . برو ناموستو بده عربها دستاویزشون قرار بدن . تو چه میدونی وطن چیه سوسولک .

   22
   22
  • مرگ بر پان ایرانیسم احمق

   توهم نزن و کم دروغ بگو حیله گر بد ذات نگو من ترکم بگو من مانقوردم
   صبرر کن بزار اذربایجان یکم قدرت بگیره ارمنستان رو با خاک یکسان میکنیم و همه ارمنی هارو اواره میکنیم

   21
   23
  • خفه شو عوضی.تو نه تورکی نه ایرانی نه مسلمان نه انسان.تو یک جاندار آشغالی که قوه تمییز نداری

   10
   16
  • خفه شو مانقورد اولا که فکر نکنم تو تورک باشی اگر هم باشی ملاک تورک بودن تورکی حرف زدن نیست معلومه که اون گ غیرت و شرف تورک رو نداری مانقووووووووووووووووووووورد

   2
   21
 2. مثلاً ایرانی
  یک در هزار احتمال دارد تو یک تورک باشی و اینقدر عصبانی باشی از تلاش برای لغو تظاهرات ضد تورک ارامنه افراطی و ۹۹۹ در هزار نه تنها تورک نیستی بلکه ایرانی هم نیستی و داشناک ارمنی هستی که اگر هم از ارامنه ساکن ایران باشی دنبال ارمنستان بزرگی خداوند ایل و تبار دروغگویان بزدل را از روی زمین پاک کند که مردنشان از ماندنشان با زبونی با اسم دیگران برای خودشان هم بهتر است
  ناسیونالیسم که چه عرض کنم فاشیسم ارمنی قبل از آنکه یاد بدهند بچه با بابا ماما گفتن زبان باز کند مرگ بر تورک یادش میدهند .
  میگویند کسی با تورک مشکلی ندارد و مرگ بر تورک میگویند و دنبال کشتن تورکند هرجا فرصت پیدا بکنند
  میگویند کسی با تورک مشکلی ندارد و حامی و عامل هر گروه تروریستی و کشور مشکل دار با تورک میشوند
  میگویند کسی با تورک مشکلی ندارد و سرزمین تورکان را ازآن خود میدانند
  ماندم که ناسیونالیسم ایرانی چرا باید رفیق ناسیونالیسم افراطی ارمنی باشد که دلال عهدنامه های ننگین ترکمنچای و گلستان شدند و همرزم پاسکوویچ و هم جشن روسها در جشن سالگرد عقد آن عهدنامه های ننگین؟ !!!

  17
  23
 3. مردم بی دفاع آذربایجان که گروه گروه در سرمای شدید زمستان و پای پیاده همراه با کودکان، زنان، کهنسالان، مجروحین و بیماران در حال حرکت به سوی مناطق امن استان اغدام در غرب آذربایجان بودند با حملات سربازان ارمنستان و شبه نظامیان ارمنی مقیم قره باغ روبرو شدند.
  مواجهه اهالی بیدفاع خوجالی آذربایجان با دسته جات خونریز ارمنی، یکی از تلخترین وقایع تاریخ آذربایجان است.
  شاهدان عینی می گویند که بسیاری از پناهجویان آذربایجانی بدون کوچکترین ترحم و ضمن بکارگرفته شدن رفتارهای حیوانی و بدوی، قطعه قطه شدند.
  پناه جویان خوجالی تنها به دلیل اینکه، ترک، آذربایجانی و مسلمان بودند کشتار شدند.
  در ان شب سیاه، از جمعیت ۲۳۰۰ نفری خوجالی ۶۱۳ نفر به شهادت رسیدند.
  در میان شهدا ۱۰۶ زن و ۸۳ کودک نیز وجود داشت.
  هزار و ۲۷۵ نفر به اسارت گرفته شده‌ و ۱۵۰ مفقودالاثر شده‌اند.
  شاهدان عینی می گویند ارامنه سرهای شهروندان آذربایحان را بریدند، چشمانشان را از حدقه خارج کردند، پوستشان را زنده زنده کندند و اجساد کودکان را بر سرنیزه زدند.
  ۲۳ سال پیش، خوجالی که بخشی از خاک آذربایجان کهن است، با خاک یکسان شد. در نتیجه گور پشته‌های باستانی، سنگ قبرهای تاریخی، آثار تاریخی متعلق به عصر آهن و برنز، یک شهر، یک شهرستان، ۸ روستا، ۲۴۹۵ منزل مسکونی، ۳۱ بنای صنعتی، ۱۵ بنای کشاورزی، ۲۰ مدرسه، ۱۴ مرکز بهداشتی، ۵۶ مرکز فرهنگی، ۵ بنای مخابراتی و غیره ویران گردید.
  مجلس ملی آذربایجان (پارلمان) روز ۲۶ فوریه هر سال را “روز نسل‌کشی خوجالی” اعلام نموده است.
  این تنها گوشه ای از جنایتهای ارمنی ها در دوسوی اراز است پس حواستان را جمع کنید ملت تورک آزربایجان جنوبی اگر ساکت نشسته به احترام بعضی ها است ما را وادار نکنید در چنین روزهایی که کم نیستن به خیابانها ریخته مرگ بر ارمنی و طرفدارانشان را بدهیم قتل عام مردم خوی ماکی اورمو قاراباغ آغ دام و…پس حتمن خفه شو عیرانی یا هر گوهی که هستی یول پرس انقدر پیام میدهم تا یکی شو چاپ کنی

  23
  21
 4. جالبه برخی هموطنان بر علیه سیاست های ترکیه میخواهند راه پیمایی کنند ، عمال ترکیه در ایران علنا” ایران را تهدید میکنند
  حالا که اینطور شد خودم هم شخصا” شرکت میکنم ببینم عمال ترکیه چه غلطی میخواهند بکنند

  24
  25
 5. اجازه به اینگونه تظاهراتها و شعارها (مرگ بر ترک ) منجر به انفجار جنگ داخلی (همسایه ها ) و حتا خارجی(در ترکیه , ترکها از این شعار مرگ بر ترک خوشنود نمیشوند ) میشود .ما هم امیدواریم که اینجور تظاهرات های فتنه انگیز را جلو گیرش کنند .

  19
  21
 6. جالبه ماموران دولت ترکیه در ایران فعال شدند و به دولت ایران امر و نهی میکنند

  ایران باید با کارت کوردها ترکیه را آچمز کند
  کورد اسلحه بدست میگیرد و از این نظر کارت ایران برنده تر است

  22
  25
  • برو کوچولو اینجا جای تو نیست .. برو برو لطفا کامنت های مطخرف نده یهو دیدی از تیمارستان امدن خونتون ها …. واقعا کلا تفکر و ذهنیت همینه یا امدی برای مسخره بازی ؟؟؟ اسگلی بخدا

   7
   20
  • ارتش تورکیه که نسل همه بزهای کوهی تومان گشاد رو منقرض کرد!! در عملیاتهای سپر فرات و عفرین و داخل تورکیه و..‌
   با کدوم کارت میخوای بازی کنی بدبخت متوهم؟؟؟
   این کارت بیشتر از همه گریبانگیر خودتونه بدبختا
   یادتون رفته روز رای گیری برای به اصطلاح استقلال اقلیمک کردستان چه پایکوبی که در سنندج و مریوان و بانه و… نکردن با پرچم جعلی کوتستان؟؟

   14
   20
  • آنتی پان کرد تروریست

   آقای رستمی عثمانی زاده 😁😁شما و قوم حقیرتون تا دنیا دنیاست مدیون عزیزان ترک عثمانی هستی چون هم پدرته و هم این کرداباد جعلی ترکیه که شما عزیزان ترک زاده ازشون دم میزنی مثل وان و دیاربکر و آغری و سیواس و… همش ارمنی نشین بود کرد مهاجر هندو که در آذربایجانات و آناتولی و عراق تاریخ نداره 😅😅🤣 اگه پدران عثمانیت از شما حمایت نمیکردن و اسلحه به دستتون نمیدادن شما هیچگاه نمیتونستی خاک ارامنه (دیاربکر و آغری و سیواس و حاکاری و وان و موش ارزروم و… کرداباد جعلی ترکیه) رو صاحب بشی اگه شما مدافع انسانیت هستی باید به کشتاری که کردای وحشی هندو تبار علیه ارامنه در ترکیه عثمانی انجام دادند جوابگو باشید و برای اثبات حسن نیت شما کولی ها بهتره خاک ارامنه را ترک و به عزیزان ارمنی تسلیم کنید ❤️ ❤️ کرد نماد بربریت است ☺️ ما قومی به اسم کرد نداریم ☺️

   9
   18
 7. گینه کامنتلر درج اولمور؟

  10
  19
 8. سلام

  یولپرس لطفا به اسم آزادی بیان نظرات داری توهین را پخش نکنید.

  چه موافق یا مخالف جریان هویت طلب باید با منطق و استدلال حرفشونو بزنند.

  یاشاسین عدالت.

  یاشاسین ایرانین اسلام چئوریلیشی.

  یاشاسین آنا دیلیم آذربایجان تورکجه سی.

  9
  17
  • یوالداش هانکی چئوره سی ؟ سیز ائله بیل اویغور لاری کورمزدن کلدیز عیران عیران ائله ماخدان ال چکین یاپیشین اوز میللتیزه

   4
   20
 9. دوستلار

  رستمی کیمی شخصلر ایران دشمنلرنین اطلاعاتی نیرولاری اولا بیلرلر کی تفرقه سالماق ماموریتلری واردی.

  8
  20
  • حورمتلی یولداش نه دیسن ؟ نه ایستیسن دیسن تورکی یازماقینان بیزی ان لاتامازسان ، لطفن ، یا فاثلاردان سان یا تورکلردن ؟ ایکیسی بیر یئرده اولماز

   3
   19
 10. قره باغ اسلام تورپاغیدی.

  12
  18
 11. جوک؟ !!!!
  رستمی ایران دشمنلرینین اطلاعاتی ماموری؟!!!
  رستمی کیمی مارمالاخ؟!!!!

  3
  20
 12. نویسنده این نامه سر گشاده صحبت از ممالک محروسه میکند بعد از انتظار دارد دولت ایران به حرفش گوش بده و مجوز راهپیمایی بر علیه اربابانش را لغو کند

  مگر دولت ترکیه جعلی تظاهرات و کمپین و کنفرانس های جدای خواهان ترک در آنکارا و استانبول را لغو میکند که چنین توقعی از ایران دارید ؟

  ضمنا” وچود میخواد که به تظاهرات حمله شود که شما قوم گرایان ترک ندارید

  23
  8
  • رضایی یک ارمنی از نوع داشناک فاشیست
   در همه جوامع بد و خوب یافت میشود.
   فعلا ارامنه کلا در جو فاشیستی قرار گرفته اند. درست مانند مردم آلمان در دوران آلمان هیتلری.
   وقتی مردم آلمان از دوران هیتلری خارج شدند ناگهان مشاهده کردند که چه جنایاتی را مرتکب شده اند و نمی توانستند باور کنند. ولی واقعیت به آنها میگفت که چگونه با جنایتکاران مشارکت داشتند.
   روزی فرا خواهد رسید که ارامنه از کرده خود پشیمان خواهند شد چون خواهند فهمید که چگونه دستاویز قدرتهای جهان و همچنین گروههای جنایتکار ارمنی شده اند.
   هدف ما نابودی فاشیسم باید باشد.
   فاشیست پارسی نیز وقیحانه میتازد.
   به امید روز به رسمیت شناخته شدن زبان تورکی در ایران. چه در آزربایجان تاریخی و چه در قشقایستان و خوراسان وهمه جای ایران عزیز.
   فتنه بیگانگان که خواسته اند ایران را مقابل تورک معرفی نمایند تا در جبهه شرق خلل وارد نمایند بزودی شکست خواهد خورد و بزودی برای همه ثابت خواهد گشت که ایران بدون تورک معنا ندارد.
   ایران زیستگاه بیش از ۱۰ قرن مردمان تورک و نیاکان آنان بوده است.
   تورکـــو ها یکی از اقوام تورک زبان از آسیای صغیر تا سیبری بوده اند. و این را متون تاریخی ثابت میکند.

   رضایی احمق ما تورکها با تحریکات احمقهای مانند تو به دام نخواهیم افتاد و به هیچ عنوان به هیچ اجتماعی حمله نخواهیم کرد تا دست آویزی براب تبلیغات داشناکها شود.
   ما تورکها چنین اشتباهی را مرتکب نخواهیم شد و در صورت هر گونه حمله به اجتماعات شما مطمئن خواهیم بود که این هم کار داشناکها برای تحریک بیشتر مردم ارمنی نادان و تبلیغات جهانی خواهد بود.

   4
   24
   • کدام زبان؟؟؟؟ منظورتان لحجه میباشد
    کدام اصالت؟؟؟ منظورتان عثمانی زاده است
    کدام قدمت؟؟؟ منظورتان کمال آتا تورک است که هنوز نود سال نشده
    کدام ادبیات؟؟؟؟ کدوم متون جعلی تورکی
    کدام فرهنگ؟؟؟؟ منظور فحاشی در اماکن عمومی و رکیکترین الفاظ و شعارهای نژاد پرستانه میباشد…
    نسل شما به زودی نابود میشود چون نمیدانید از کجایید…..

    18
    4
   • به هم توهین نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *