خانه / آخرین اخبار / آغاز تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری دامپروری مغان

آغاز تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری دامپروری مغان

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری دامپروری مغان کلید خورد.

به گزارش یول‌پرس؛ صدیف بدری استارت مجلس برای تحقیق و تفحص از واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد و اظهار داشت: هیئت تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری و واگذاری کشت و صنعت و دامپروری مغان در کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب شد.

وی بیان کرد: مطابق قانون، اعضای هیئت تحقیق و تفحص پانزده نفر است که پنج نفر آن از بین درخواست کنندگان و ده نفر دیگر از کمیسیون تخصصی اقتصادی انتخاب می‌شوند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص از نحوه قیمت گذاری و واگذاری کشت و صنعت و دامپروری مغان شامل صدیف بدری ، شکور پورحسین، رضا کریمی، نصرالله پژمان‌فر، سیدحمایت میرزاده، عین‌اله شریف‌پور، زهرا سعیدی مبارکه، معصومه آقاپور، علی اکبر کریمی، سیدناصر موسوی بارگاهی، شهاب نادری، محمود بهمنی، احمد محمدی انارکی، علی اسماعیلی، محمد حسن نژاد است.

بدری با بیان این که با تلاش‌های انجام یافته تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری دامپروری مغان کلید خورده است تصریح کرد: سازمان خصوصی‌سازی در نحوه واگذاری شرکت دامپروری مغان به مردم اجحاف و ظلم کرده است و می‌ترسیم سرنوشت این شرکت به سرنوشت شرکت‌های هفت تپه، هپکو و ماشین‌سازی تبریز تبدیل شود./ تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *