خانه / آخرین اخبار / خبر خوش برای هواداران تیراختور / سوگیتا به تمرینات گروهی این تیم اضافه می‌شود

خبر خوش برای هواداران تیراختور / سوگیتا به تمرینات گروهی این تیم اضافه می‌شود

مهاجم ژاپنی سرخ‌پوشان آذربایجان به تمرینات گروهی این تیم اضافه می‌‎شود، اما حضورش مقابل سپیدرود در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش یول‌پرس، یوکیا سوگیتا که در دیدار تیراختور مقابل استقلال خوزستان دچار مصدومیت شده بود، همچنان به صورت اختصاصی تمرین می‌کند.

پزشکان تیراختور در تلاش هستند که سوگیتا را ابتدا به تمرینات گروهی برگردانند و سپس درباره حضور او در دیدار مقابل سپیدرود تصمیم گیری کنند.

سوگیتا تا یکی، دو روز دیگر به تمرینات گروهی اضافه می‌شود و به همین خاطر احتمال حضورش در دیدار مقابل سپیدرود رشت وجود دارد.

ممکن است که لیکنز درباره سوگیتا ریسک نکند و حداقل یک هفته دیگر هم به بازیکن ژاپنی‌اش استراحت بدهد.

۲ دیدگاه‌ها

  1. لطفا عجله نکنید بردن این بچه لنگی ها سختن نیست باید تیم را برای شکست لنگ سرپا نگهداشت و اجازه نداد بازیکنان مصدوم شوند. ضمنا در بازی با سپیدرود باید بازیکنان به شدت مراقب ساق هایشان باشید که لنگی های این تیم برای ضربه زدن به تراکتور به نفع لنگ تهران هر کار ی ممکنه انجام بدهند . ممکنه به بازیکنان آسب برسانند

    10
    • در بازی با سپیدرود باید بازیکنان به شدت مراقب ساق هایشان باشید که لنگی های این تیم برای ضربه زدن به تراکتور به نفع لنگ تهران هر کار ی ممکنه انجام بدهند . ممکنه به بازیکنان آسب برسانند.
      این نکته خیلی خیلی مهم و حیاتیست برای تیرختور که بعد از این تا انتهای بازیهای لیگ به این مسئله باید فک کنند و جدی بگیرند و مواظب باشند ، انشالله امسال ما قهرمانیم ، یاشاسین آذربایجان و یاشاسین تیرختور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *