خانه / آخرین اخبار / ستاد احیای دریاچه اورمیه تعطیل نشده است

ستاد احیای دریاچه اورمیه تعطیل نشده است

رئیس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه اورمیه در آذربایجان‌شرقی گفت: ستاد همچنان سر جای خود فعالیت داشته و امروز هم مهندس شریعت از تهران آمده‌اند تا برنامه سال جدید را که به سمت اجرایی شدن سوق داده می‌شود، پیکره‌بندی و ساختاربندی شود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس؛ خلیل ساعی امروز در خصوص شایعات منتشره در رابطه با ستاد دریاچه اورمیه اظهار داشت: ستاد همچنان سر جای خود فعالیت داشته و امروز هم مهندس شریعت از تهران آمده‌اند تا برنامه سال جدید را که به سمت اجرایی شدن سوق داده می‌شود، پیکره‌بندی و ساختاربندی شود.

وی افزود: متأسفانه بعضاً شیطنت‌هایی انجام می‌شود، با این‌ وجود ستاد همچنان کار خود را ادامه می‌دهد و خوشحال هستیم که حال دریاچه خوب است.

رئیس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه اورمیه در آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه در سال جاری ستاد تلاش دارد با ساختار جدید خود را با کارهای اجرایی درگیر کند، گفت: تصمیم دولت بر این است تا تمام‌کارها به استان‌ها منتقل شود.

وی ادامه داد: تهران تا امروز کاری که انجام داده، باید برای دریاچه هرسال اعتبار مورد نیاز تأمین می‌شد که عملی کرده و در این کار موفق بوده و امروز دولت بر تأمین اعتبار دریاچه اورمیه تأکید دارد.

ساعی با تأکید بر اینکه با طراحی ساختاری جدید تلاش داریم تا اثربخشی فعالیت‌ها را بیشتر کنیم، گفت: آیا یک روز تعطیلی ستاد احیاء که همگان در سفر بودند، علتی می‌شود تا بگویند ستاد تعطیل است؟

وی اضافه کرد: نهادینه کردن جایگاه ستاد مهم بوده که این اتفاق افتاده و از کارهای نادری بود که در کشور از طریق کارگروه ملی و همت دکتر کلانتری و تجریشی انجام‌شده و برچیدن و تعطیلی این قضایا نمی‌تواند مفهومی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *