خانه / آخرین اخبار / باخت تیراختور مهندسی شده بود

باخت تیراختور مهندسی شده بود

رئیس هیات مدیره تیراختور در خصوص شبهات دیدار سپیدرود – تیراختور گفت: لازم می‌دانیم کمیته اخلاق به موضوع ورود کرده و ما نیز قطعا تمام شبهات این دیدار را بررسی خواهیم کرد و آماده هرگونه همکاری برای مبارزه با فساد فوتبال هستیم و این دور از انصاف است که عده‌ای نتایج را مهندسی کرده و احساسات میلیونی هواداران به بازی گرفته شود

به گزارش یول‌پرس، باخت مشکوک تیراختور با اشتباهات داوری و فردی، موجب انتقاد تماشاگران و مجموعه مدیریتی باشگاه را در پی داشته است.

به گزارش یول‌پرس؛ عباس الیاسی، رییس هیأت مدیره باشگاه تیراختور در خصوص انتقادات هواداران نسبت به عملکرد محسن فروزان اظهار کرد: متاسفانه امروز شاهد باخت سنگینی بودیم و تاثیر اشتباهات فردی غیر قابل انکار بوده است که با تصمیم کادر مدیریتی، این بازیکن در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است و تا مشخص شدن علت این اشتباهات، او حق شرکت در تمرین را نخواهد داشت و تصمیم نهایی را در این باره کمیته انضباطی و کادر فنی خواهد گرفت.

او در مورد قضاوت دیدار با سپیدرود گفت: متاسفانه فوتبال آذربایجان از داور این دیدار یک بار در دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس ضربه خورده بود و متاسفانه در این بازی نیز به قول دوستانمان در فدراسیون اشتباهات سهوی آقای رضا مهدوی یکی از دلایل این باخت سنگین بوده و بایستی دقیقا کارشناسی شده و پاسخگوی این موضوع باشند؛ بایستی مشخص شود که در برد تیم سپیدرود به جز امتیاز از دست دادن تیراختور، چه تیم‌هایی نیز سود می‌کنند و قطعا در دیدار‌های گذشته نیز چنین انفاقتی به نفع آن‌ها صورت گرفته است.

الیاسی اضافه کرد: ما به دستور مالک محترم باشگاه جناب آقای زنوزی پیگیر موضوع خواهیم بود و این هشدار را نیز می‌دهیم که در دیدار‌های آینده مواظب مهندسی بازی‌ها باشند؛ ما اعتقاد داریم که چنین اشتباهاتی در دیدار‌های آینده به نفع تیم‌های خاص و بصورت ویژه‌ای اتفاق خواهد افتاد.

رئیس هیأت مدیره باشگاه تیراختور ضمن تاکید به اشتباهات داوری گفت: ما جدا از اشتباهات فردی بازیکنان خودی که در این باخت دخیل بود، از داوری نیز ضربه خورده‌ایم؛ همانطور که اشتباهات بازیکن خود را بررسی و برخورد خواهیم کرد، انتظار داریم اشتباهات محرز داوری در این دیدار توسط کارشناسان فدراسیون بررسی و رسما پاسخگو باشند.

او تصریح کرد: لازم می‌دانیم کمیته اخلاق به این موضوع ورود کرده و ما نیز قطعا تمام شبهات این دیدار را بررسی خواهیم کرد و آماده هرگونه همکاری برای مبارزه با فساد فوتبال هستیم و این دور از انصاف است که عده‌ای نتایج را مهندسی کرده و احساسات میلیونی هواداران به بازی گرفته شود؛ مالک محترم باشگاه صراحتا اعتقاد دارند که باخت تیراختور در بازی با سپیدرود فوتبالی نبوده و ما نیز وظیفه پیگیری این موضوع تا حاصل شدن نتیجه نهایی و روشن شدن حقایق را داریم.

الیاسی اظهار کرد: همانطور که قبلا نیز مالک محترم باشگاه جناب مهندس زنوزی هشدار داده بودند، بنده به‌عنوان رئیس هیأت مدیره و سرپرست مدیرعاملی تاکید می‌کنم که وزارت محترم ورزش، فدراسیون محترم فوتبال و سازمان محترم لیگ شما مسؤول ورزش و فوتبال کشور هستید، ولی آنچه نشان می‌دهد مسؤولیت شما به تیم‌هایی خاص و شهری خاص خلاصه شده است.

او تاکید کرد: برنامه‌های کاری و هزینه‌های و بودجه‌های صرف شده شما بایستی مربوط به تمام شهر‌ها و تیم‌ها باشند، ولی در شهر‌های خاص، استادیوم‌های خاص و تیم‌های خاص هزینه می‌شوند و استادیومی مثل یادگار امام (ره) بعد از دو دهه افتتاح همچنان ناتمام مانده است و تماشاگرانی که در دهه اخیر نشان داده‌اند یکی از بهترین‌ها بوده اند با پیاده‌روی چند کیلومتری و رنج و مشقت به استادیوم می‌آیند و در داخل استادیوم هم از کوچک‌ترین امکانات رفاهی محروم بوده‌اند و بازهم دست مریزاد که با تمامی این ناعدالتی‌ها و نامهربانی‌ها از تیم خود حمایت می‌کنند.

رییس هیأت مدیره باشگاه تیراختور یادآور شد: هزینه‌هایی که برای تیم تیراختور با پشتوانه میلیونی هوادارانش شده است برای ما به هیچ عنوان مطرح نبوده و دل نگرانی و دلهره‌های ما دل‌های پاک هواداران است که در این وضعیت بد اقتصادی تنها به این فوتبال دلخوش کرده‌اند و ما وظیفه‌ای جز دلخوشی آن‌ها نداریم؛ پس از آقایان خواهش می‌کنیم که به این مردم احترام بگذارند و حق را به حق دار بدهند.

الیاسی در پایان خطاب به هواداران تیراختور گفت: همان‌گونه که در ابتدای کارمان در این باشگاه مردمی، مهندس زنوزی گفته بودند، هواداران و احساسات پاک آن‌ها خط قرمز ما خواهد بود و امروز روز سختی برای آن‌ها بود که نبایستی دیگر تکرار شود؛ حالا نیز به دستور مستقیم مالک محترم باشگاه و برای جلوگیری از تکرار چنین مسائلی با افراد خطا کار برخورد قاطع خواهد شد و به آن‌ها قول می‌دهیم که دیگر در این باشگاه دوران گذشت و چشم‌پوشی از این خطا‌ها گذشته است؛ فوتبال برد و باخت دارد و بایستی در هر باختی از تیم و مجموعه حمایت کنند، ولی باخت‌های این‌چنینی برای ما هم غیر قابل قبول خواهد بود.

۸ دیدگاه‌ها

 1. فروزان رشتی هستش قبل بازی مجری این رو گفت من بارها گفتم خدارحمت کنه تیم واسیلی قوجارو اتفاقا خیلی هم خوب شد مهردا بایرامی خودش گفت تراکتوری ها از بازیکنان بومی حماینت نمیکنن واسیلی وجا تو پس کوچه های تبریز استعداد کشف میکرد الان تیم رو نگا کنید فقط میشه گفت دو بازیکن تورک داره والله هیچ عنی نیستم اینا که قالب شدن فروزان سوغاتی مهاجری هستش به لطف تشویق تماشاگرای بی غیرت تراکتور که خودشونو واسه ایمنا جر میدن فروزان کلین شیت من بخدا اینارو ادمم حساب نمیکنک حیف نقی زاده که ذخیرس از فولاد یادبگیرین چقدر بازیکن بومی داره تو ترکیبش ضریب برد سپید رود شش بود تو شرطبندی برای تراکتور یک و چهل و یک این فروزان مدل بود اونم نه مدل هیکلی اصلا دروازه بان نبود فقط کافیه به باسنش نگا کنید چه حجیمه یا شکمش

  15
 2. فروزان یکبار قبلا در فصول گذشته داغ قهرمانی رو به دل پرسپولیس گذاشته بود الان هم سهوا اشتباه کرده است. لطفا تیم را بهم نزیند که این خواسته پرسپولیسی ها( بویژه جناب وزیر و فرزند دلبندش و البته بناچار داوران گرامی) است. منتظر شکست دادن پرسپولیس هستیم امیدوارم تراکتور بتواند پرسپولیس را شکست دهد که با توجه به تحت الحمایه بودن این تیم بسیار مشکل است. توکل بر خدا

  8
  6
 3. دادا
  در مطالب قبلی چندان دلسوز تیراختور و آذربایجان نشان ندادیا. …نه؟

  • سلام اهل هرکجا که باشیم ما همه ایرانی هستیم! هیچوقت اصالت خودم رو فراموش نمی کنم ولی ناسیونالیست و قوم گرا هم نیستم. علی دایی هم دیروز به آذربایجان روی خوش نشون نداد و قبلا تیم را جلو ی hاستقلال تهران دفاعی کامل چیده بود که امتیاز بگیرد ولی جلوی لنگ تهران باز بازی کرد که این شانس لنگ رو برای برد بیشتر کرد و این وسط تراختور بیشتر از همه ضرر کرد. امیدوارم هر تیمی که حقش هست قهرمان بشه فعلا فقط تیم محبوب وزیر همه چی براش از اول فصل آماده شده است. جذب بازیکن در حالیکه از سوی مراجع بین المللی محروم بود. ناداوری برای رسیدن به مراحل بالاتر جام حذفی و برای هماهنگ شدن تیم در نیم فصل دوم و … بماند هر تیمی چه تراکتور چه استقلال چه سپاهان قهرمان شود بهتر است تا این تیم پایتخت نشین تحت الحمایه وزیر==== یاشاسین ایران یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور

   1
   1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *