خانه / آخرین اخبار / اعلام موضع رسمی باشگاه تیراختور

اعلام موضع رسمی باشگاه تیراختور

باشگاه تیراختور پیش از تمرین روز دوشنبه موضع رسمی خود را در مورد دروازه‌بانش‌ اعلام می‌کند.

به گزارش یول‌پرس، در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر فوتبال کشور تیراختور با اشتباهات فاحش دروازه‌بان خود با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم سپیدرود رشت شد.

بعد این بازی زنوزی مالک باشگاه تیراختور فروزان را تا پایان فصل از این تیم اخراج کرد.

این تصمیم مالک باشگاه به صورت رسمی به مربیان تیم تیراختور ابلاغ نشده است و مربیان و سرپرست تیراختور نیز منتظر جلسه باشگاه در این مورد و اعلام رسمی موضع باشگاه هستند.

با توجه به اینکه امروز تیم ریکاوری کرده و به احتمال زیاد فردا هم تمرین تیراختور تعطیل است، تا پیش از روز دوشنبه وضعیت رسمی محسن فروزان مشخص خواهد شد، اما آنچه مسلم است وی جایگاه خود را در این تیم از دست داده و بعید به نظر می‌رسد با وجود اخباری، بار دیگر به وی فرصت حضور در ترکیب تیراختور داده شود.

۵ دیدگاه‌ها

 1. آقایان مسئول باشگاه آیا بایدازطرف خدا وحی می آمدکه این شخص به درد تراختور نمی خوره.اصلا کسی که خط ومشی فکری اش با یک ملت همخوانی نداشته باشه به درد نمیخوره.آنهم درتیم بزرگی همچون تراختور.شخصی که به ۴۰میلیون تورک دهن کجی میکنه ودر پیجش در روز تولد کوروش یک مطلبی بااین مضمون که ایران سرزمین پارسیان است را میزاره.آیا میشه بهش اعتمادکردبه خدا ما ترکا یا خیلی ساده ایم ویا خیلی خوش قلب .که البته موردخوش قلبی به واقعیت نزدیک است.کانال تلگرامی تراختورکلوب چندین باردرمورد غیرقابل اطمینان بودن این شخص هشدارداده بود.ولی ما خوش قلب بودیم وبا قلب خودمون با این فرد نمک به حرام برخوردکردیم

  • هوالبصیر
   سلام بهروز خان
   لطفا به تاریخ توجه کنید. حداقل از زمان هخامنشیان، آذربایجان جزء ایران بزرگ بوده است. حتی می توان با حضور مادها در آذربایجان اشاره کرد. پس ایرانیان در هرجای ایران و با هر زبان و لهجه ای جزء ایرانیان هستند.
   یاشاسین ایران و ایرانی (یاشاسین آذربایجان و آذربایجانی)

 2. آیدین زنگان تورکو

  تراختور به سپید رود نباخت بلکه به خیانت فروزان رشتی در درجه اول و در درجه دوم به داوری باخت.
  وقتی یه کورش پرست میشه دروازه بازان تیمی که هواداراش مخالف کورش پرستی هستن میشه همینی که نباید میشد.
  معلوم بود از روز اول که یه روزی زهرش رو میرزه این خائن.
  در ضمن نباید از سهل انگاری مسولان تراختور و همینطور لیکنز سرمربی بگذریم. چرا که وقتی فروزان دقیقه ۲ گل به اون تابلویی رو میخوره و توپ رو پاس میده به مهاجم حریف
  بایستی لیکنز تعویضش میکرد.
  هر چن به شخصه به قهرمانی تراختور امیدوارم و خیلی بهتر شد که دست این خائن زودتر رو شد .

 3. تراکتور اگر تیم بارسلونا رو ببنده فدراسیون ایران و وزیر کشور با مهندسی نتایج و تبانی هیچ وقت اجازه قهرمانی به تیم آذربایجانی نخواهند داد به نظر من مالک باشگاه وقتشه که تیم کبیر تراکتور سازی از لیگ ایران خارج و به لیگ های دیگر کشور همسایه از جمله ترکیه ببرد و بی شک در آنجا موفقتر از ایران در عرصه بین الملل حاضر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *