خانه / آخرین اخبار / واکنش مالک تیراختور به شبهات تبانی

واکنش مالک تیراختور به شبهات تبانی

مالک باشگاه تیراختور گفت: شبهات مطرح شده در بازی تیراختور با سپیدرود رشت از سوی باشگاه بررسی و نتیجه آن به زودی اعلام می‌شود.

به گزارش یول‌پرس، محمدرضا زنوزی مطلق در گفت‌و‌گو با برنامه فوتبال برتر اظهار داشت: فعلا بنا به درخواست هواداران تیم تیراختور مبنی بر وجود شبهاتی در بازی این تیم برابر سپیدرود رشت، کمیته انضباطی باشگاه تیراختور در حال بررسی این موضوع بوده و نتیجه آن به زود اعلام خواهد شد.

وی گفت: یک سری اتفاقاتی افتاده است که نه تنها برای من، بلکه برای خیلی‌ها دیگر شبهاتی ایجاد شده و باید بررسی شود.

زنوزی گفت: باشگاه تیراختور به بخش خصوصی واگذار شده و انتظارات از این تیم بالا رفته و هواداران توقع دارند این چنین موضوعاتی سریعا بررسی شود و باید بگویم یک سری گزارشاتی گرفته شده که بعد از بررسی لازم نتیجه آن طی گزارشی اطلاع داده می‌شود.

وی افزود: به صورت مستند چیزی هنوز ندارم، اما قبلا در برنامه ۹۰ یکسری بحث‌های به وجود آمده بود که اگر بحث‌ها‌ واقعیت داشته باشد خواسته‌های ما از فدراسیون فوتبال تغییر خواهد کرد. من هم در فضای مجازی می‌بینم ‌یک محرومیتی صادر شده و کسی که محکوم شده دوباره به فوتبال بازگردد و فکر نمی‌کنم این کار درستی باشد.

زنوزی تصریح کرد: من نه به کسی اتهام می‌زنم و نه مدرکی هنوز در دستم است، ولی وقتی در یک برنامه‌ای پردازش می‌کنند که فلانی را ما محکوم کردیم، هوادار هم این انتظار را دارد که این که محکوم شده بود چرا دوباره در فوتبال آوردند و اجازه دادند که فوتبال بازی کند و این اشتباه از فدراسیون فوتبال است.

وی در مورد اقدامات باشگاه تیراختور در این مورد گفت: نامه‌ای در این مورد برای فدراسیون فوتبال تنظیم شده و روز یکشنبه به فدراسیون فوتبال ارسال می‌شود.

مالک باشگاه تیراختور گفت: من چندین بار به هواداران تیراختور گفتم تیم را خیلی دیر تحویل گرفتیم و شرایط جذب بازیکن برای ما خیلی سخت بود، اکثر بازیکنان خوب با باشگاه خود قرارداد داشتند و بازیکن زیادی برای جذب نداشتیم و انتخاب محدودی برای جذب بازیکن داشتیم.

وی گفت: بازیکنان بزرگی را به تیم تیراختور آوردیم و در نیم فصل هم تیم را تقویت کردیم، اما به هواداران تیم هم گفتیم که انتظار قهرمانی از تیراختور نداریم و اگر سهمیه هم بگیریم راضی کننده است و هواداران باشعوری داریم که آنها هم قبول کردند و من هم نهایت تلاشم را کردم.

زنوزی گفت: نگاهی به قهرمانی لیگ برتر داریم، اما انتظار قهرمانی نداریم، ولی به خاطر اتفاقات بازی با سپیدرود، من شب تا صبح نخوابیدم. برای تیم تیراختور زحماتی کشیده شده و هزینه‌هایی شده است و نظارت فدراسیون نبوده که چنین بازیکنی یا بازیکنانی دوباره بیاید و زحمات و هزینه‌های این باشگاه را به هدر دهد و سوال من از فدراسیون این است.

وی گفت: من هواداری از تیم تیراختور را دیدم که روزی که برف می‌بارید زیر برف و باران تیم را تشویق کرده و هواداران دیگر که زیر قسمت‌های مسقف ورزشگاه حضور داشتند را را تشویق به حضور و تشویق تیم از نزدیک می‌کرد.

زنوزی گفت: در یکی از بازی‌ها تیراختور که نتیجه نگرفته بودیم، هواداران تیراختور به من تسکین و دلداری می‌دادند که ناراحت نشو و بازی برد و باخت دارد و این هواداران انتظار دارند که فوتبالی نتایج خود را ببازیم، ولی آنها می‌گویند ما در این بازی فوتبالی نباختیم و باید کارشناشان در این مورد بررسی و قضاوت کنند.

۵ دیدگاه‌ها

 1. داوری فراموش نشود

  10
  1
 2. بیز گرک یئنه تیمدن حمایت ائلیاخ.

  اگر تیراختور بوتون اویونلاری اوتسا و ماشین سازی پرسپولیسدن امتیاز آلا بیلسه یولو واردی قهرمانلیغا.

  فوتبالی اصلا دئمخ اولمور اوندا گوردون بیر گئجه ده هرزاد چوندو.

  15
  1
 3. حساب های بانکی چک شود بابااینکار اگه مرد عمل باشی یه ماهه معلوم میشه

 4. سلام لطفا رقیب اصلی که چند ساله به شدت و آشکارا تحت الحمایه وزیر است و از قرار امسال هر دو جام را می خواهد فراموش نکنید.به لطف خدا و حمایت هواداران و با دادن آرامش به تیم،‌شلنگ تهران را شکست دهید. ان شاء ا… سایر تیم ها هم در مقابل لنگ مردانه مبارزه م یکنند و شکستش م یدهند ( امیدوارم ناداوری ها باعث عدم شکست لنگ نشه) . ا ی کاش علی دایی، آذری بودن رو به لنگی بودن ترجیح می داد و بازی بسته ای که در برابر استقلال انجام داد مقابل لنگ تهران انجام می داد و امتیاز می گرفت.

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *