خانه / آخرین اخبار / واکنش رئیس فدراسیون فوتبال به سخنان زنوزی

واکنش رئیس فدراسیون فوتبال به سخنان زنوزی

مهدی تاج در جلسه امروز کمیته داوران به سخنان زنوزی در خصوص کوتاهی فدراسیون فوتبال، واکنش نشان داد.

به گزارش یول‌پرس؛ تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور در مورد جلسه امروز کمیته داوران، گفت: هر ماه جلسه‌ای برگزار می‌شود و در مورد عملکرد داوران و مسائل جدید صحبت می‌شود. در این ۵ هفته مشکلی از لحاظ داوری وجود نداشته است. موضوع دیگر هم بحث ۵ هفته پایانی لیگ برتر است که این مسابقات برایمان خیلی مهم است.

وی در مورد اینکه محمدرضا زنوزی اعلام کرده آن‌ها محسن فروزان را جذب کردند، اما چرا نظارت فدراسیون ضعیف بوده که بازیکنی که یکبار محروم شده دوباره می‌تواند به لیگ بازگردد، اظهار داشت: بازیکن را وقتی باشگاه جذب می‌کند باید همه مسائل را در نظر بگیرد. در مورد محسن فروزان هنوز چیزی قطعی نشده است.

تاج در مورد بحث شرط‌بندی در فوتبال ایران، تصریح کرد: این موضوع در فوتبال ایران بسیار کم است. به هر حال باید مراقبت کرد تا این پدیده شوم وارد فوتبال نشود. نمی‌توانم بگویم این مسئله وجود ندارد چرا که ممکن است فعالیت‌هایی شده باشد.

لازم بذکر است، محمدرضا زنوزی در خصوص احتمال تبانی از سوی فروزان گفته بود: قبلا در برنامه ۹۰ یکسری بحث‌های به وجود آمده بود که اگر بحث‌ها‌ واقعیت داشته باشد خواسته‌های ما از فدراسیون فوتبال تغییر خواهد کرد. من هم در فضای مجازی می‌بینم ‌یک محرومیتی صادر شده و کسی که محکوم شده دوباره به فوتبال بازگردد و فکر نمی‌کنم این کار درستی باشد. (لینک)

 

 

۲ دیدگاه‌ها

  1. تراکتور اگر تیم بارسلونا رو ببنده فدراسیون ایران و وزیر کشور با مهندسی نتایج و تبانی هیچ وقت اجازه قهرمانی به تیم آذربایجانی نخواهند داد به نظر من مالک باشگاه وقتشه که تیم کبیر تراکتور سازی از لیگ ایران خارج و به لیگ های دیگر کشور همسایه از جمله ترکیه ببرد و بی شک در آنجا موفقتر از ایران در عرصه بین الملل حاضر خواهد شد.

    7
    1
  2. در ایران چند سالیه فقط باید تیم تحت الحمایه وزیر که همه می دونن کیه باید قهرمان بشه و بقیه برای دومی بازی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *