خانه / آخرین اخبار / ستاره باتعصب تیراختور محروم شد

ستاره باتعصب تیراختور محروم شد

هافبک جنگنده تیراختور به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش در برابر پیکان نخواهد بود.

به گزارش یول‌پرس، شکست تیراختور مقابل سپیدرود تبعات سنگینی برای سرخ‌پوشان دیار آذربایجان داشت چراکه علاوه بر افزایش فاصله با صدر جدول و حواشی که در خصوص محسن فروزان به وجود آمد، این تیم بازیکن کلیدی خط میانی خود را نیز از دست داد!

اکبر ایمانی با کارت زردی که در این بازی گرفت، ۳ اخطاره شد و با توجه به اینکه وی در نیم‌فصل اول در زمان حضورش در تیم صنعت‌نفت به دلیل ۴ اخطاره شدن در هفته پانزدهم محروم شده بود، بنابراین دوباره با مشکل محرومیت روبه‌رو شد.

هافبک جنگنده تیراختور با پیراهن این تیم در دیدار با تیم‌های استقلال تهران و استقلال خوزستان کارت زرد گرفته بود که در جدال با سپیدرود برای سومین بار با این جریمه مواجه شد و به همین دلیل نمی‌تواند تیمش را در مقابل پیکان همراهی کند.

این گزارش می‌افزاید، در فصل جاری فوتبال کشورمان، قانون محرومیت بازیکنان بر اثر دریافت تعداد کارت زرد بدین صورت است که اولین محرومیت با دریافت ۴ کارت زرد و محرومیت‌های بعدی با ۳ کارت زرد اعمال می‌شود.‏

همچنین برابر مقررات، بازیکنانی که در نیم‌فصل باشگاه خود را تغییر می‌دهند در صورتی که دارای محرومیت انضباطی و یا ۴ اخطاره باشند، محرومیت آنان به تیم جدید منتقل می‌شود که حالا این اتفاق برای بازیکن پارساآبادی تیراختور نیز رخ داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *