خانه / آخرین اخبار / ارسال مستندات توهین علیه هواداران تیراختور به فدراسیون
مالک باشگاه تیراختور:

ارسال مستندات توهین علیه هواداران تیراختور به فدراسیون

مالک باشگاه تیراختور گفت: فصل آینده، تیراختور را نه تنها برای قهرمانی در لیگ ایران بلکه برای قهرمانی آسیا می‌بندیم.

به گزارش یول‌پرس؛ محمدرضا زنوزی، شامگاه روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت محسن فروزان گفت: فروزان تا کمیته انضباطی باشگاه، بررسی‌ها را انجام داده و نتیجه را اعلام کند، در کنار تیم نخواهد بود، امروز هم در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بودم ایشان را فردا به کمیته اخلاق فراخوانده‌اند .

وی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از اشتباهات عمدی برخی داوران علیه تیراختور ابراز داشت: تیم ما طوری بسته شده که نیاز به کمک داوران ندارد و تنها انتظار داریم، داوران عادلانه قضاوت کنند، قدرت ما به خداوند و هواداران و خود تیم است.

مالک باشگاه تیراختور در ادامه با اشاره به اینکه ما شرمنده هواداران هستیم، خاطرنشان کرد: هواداران هر کم و کسری وجود دارد به پای من بگدارند ، تمام تلاش من این است که به شهر خودم خدمت کنم تا بتوانم بیشترین خدمات را به این عزیزان بدهم، این هواداران، خواسته به حقشان یک قهرمانی است.

زنوزی همچنین با اشاره به اتفاقات و توهین‌های صورت گرفته در ورزشگاه رشت گفت: تمام مستندات توهین به تماشاگران تیراختور در برخی ورزشگاه‌ها از جمله رشت، به فدراسیون فوتبال ارائه شده تا نتیجه را اعلام کنند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت اروین و کنستانتین در باشگاه تیراختور تصریح کرد: بازگشت این بازیکنان به تیم هنوز منتفی نشده است، در آینده نزدیک با آنها یا به تفاهم می رسیم و یا اینکه در سال آینده بهتر از اینها را جذب می‌کنیم.

مالک باشگاه تیراختور اظهار داشت: ما تیم را امسال برای قهرمانی نبسته‌ایم‌، چرا که محدودیت زمانی برای جذب بازیکن داشتیم، تا آنجا که توانستیم با اینکه تیم را دیر تحویل گرفتیم، از بازار نقل و انتقالات بهترین‌ها را جذب کنیم و حتی به سهمیه لیگ برتری هم قانع نشدیم و بازیکنان تیم ملی را هم آوردیم.

زنوزی تاکید کرد: شخصیت به باشگاه بزرگ تیراختور بازگردانده شده است و هر کسی اسم تیراختور را می‌شنود با احترام نام آن را به زبان می‌آورد.

وی در پایان اذعان داشت: سال آینده می‌خواهیم تیمی درست کنیم که نه تنها در ایران بلکه برای قهرمانی در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

۲ دیدگاه‌ها

  1. تنها راه برخورد به سبک خودشان است اینو بدونین اتفاقات خارج ورزشگاه به کمیته ربطی نداره بازی در یادگار حواهد بود

    11
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *