خانه / آخرین اخبار / وجود توطئه‌ خیانت‌آمیز و ناجوانمردانه علیه تیراختور
نماینده مردم تبریز مطرح کرد؛

وجود توطئه‌ خیانت‌آمیز و ناجوانمردانه علیه تیراختور

احمد علیرضا بیگی در نامه‌ای خطاب به وزیر ورزش نوشت: متاسفانه هر گاه تحقق قهرمانی تیم تراکتورسازی قریب‌الوقوع می‌نماید، توطئه‌ای خیانت‌آمیز و ناجوانمردانه این امید نهفته در اعماق دل‌های میلیون‌ها پرشور باشگاه را به یاس بدل می‌نمایند.

به گزارش یول‌پرس، نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به وزیر ورزش، خواستار برخورد قاطع وزارت ورزش با مافیای فوتبال و همچنین فحاشی قومیتی در بازی تیراختور با سپیدرود رشت شد.

متن کامل نامه بیگی به سلطانی‌فر به شرح زیر است:

واپسین روزهای فصل لیگ برتر در روز جمعه ۲۳/۱/۹۸ در جریان مسابقه ۲ تیم تراکتورسازی تبریز با سپیدرود رشت، تماشاگران شاهد تعلل آشکار دروازه‌بان تیم تراکتورسازی بودند که سرانجام شکست پرگل این مسابقه را برای تیم تراکتورسازی ‌رقم زد و این به منزله محروم شدن فوتبال تبریز و دست نیافتن به عنوان قهرمانی لیگ برتر فصل جاری می‌باشد.

وقتی به سوابق این فرد مراجهه می‌شود آزادی بودن سهل انگاری بیشتر در دهن متبادر می‌شود، سال‌ها است مردم آذربایجان در آرزوی به اثبات رسانیدن یکی از قابلیت‌های برجسته خود در عرصه فوتبال هستند، متاسفانه هر گاه تحقق قهرمانی تیم پرافتخار تراکتورسازی قریب‌الوقوع می‌نماید، توطئه‌ای خیانت‌آمیز و ناجوانمردانه این امید نهفته در اعماق دل‌های میلیون‌ها پرشور باشگاه را به یاس بدل می‌نماید به نحوی که گاهی این مهم بازتاب ملی پیدا کرده و در سیاست‌های مختلف آثار سو آن خودنمایی می‌کند که کارت قرمز مردم آذربایجان در جریان سفر سال ۹۴ هیات وزیران به تبریز از آن جمله می‌باشد.

علیهذا مردم انتظار دارند اراده قاطع وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در برخورد با مافیای کثیف ورزش و فوتبال در بررسی جدی و آشکار کردن پشت پرده این حادثه تلخ تجلی پیدا کند.

لازم به ذکر است داوری ضعیف این مسابقه و فحاشی قومیتی هواداران سپیدرود نیز علاوه بر موارد مطروحه نیازمند تامل می‌باشد.

یک دیدگاه

  1. مسخره ترین لیگ منطقه لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس است

    12
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *