خانه / آخرین اخبار / تیم فوتبال ۹۰ اورمیه صاحب سه امتیاز ارزشمند خانگی شد

تیم فوتبال ۹۰ اورمیه صاحب سه امتیاز ارزشمند خانگی شد

عصر امروز در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم 90 اورمیه با پیروزی مقابل مس رفسنجان صاحب سه امتیاز شیرین و ارزشمند خانگی شد.

به گزارش یول‌پرس، رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز  با دیدار دو تیم ۹۰ اورمیه و مس رفسنجان وارد هفته سی و دوم شد.

شاگردان« وحید بیاتلو» سرمربی تیم فوتبال ۹۰ اورمیه در شرایطی در ورزشگاه تختی با حضور تماشاگران پرشور این شهر به میدان رفتند که به دنبال سه امتیاز بازی خانگی و ارتقاء در جدول رده‌بندی بودند.

امروز در ترکیب اصلی زردپوشان تیم فوتبال ۹۰ اورمیه، عبدالصمد احمدی، نصرتی، علی سلیمانی، صائب محبی، نعمتی، داود شاهواروقی، عرفان پورافراز، محمد زینالی، محمد جلیزی، فرزاد محمدی و محمد عبادزاده به میدان رفتند.

تیم میزبان یعنی اورمیه از همان ابتدای بازی، روی به بازی هجومی آورد و در دقیقه ۱۶ بازی با گل «محمد عبادزاده» موفق شد تا از حریف خود پیش افتد.

در دقیقه ۳۶ بازی داور مسابقه« یحیی بهاری» مدیر تیم ۹۰ اورمیه را از کنار زمین اخراج کرد.

در دقایق پایانی نیمه نخست بازی، بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان به دلیل خطای خطرناک بر روی بازیکن حریف، کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرد.

داور این دیدار در نیمه نخست بازی، چهار دقیقه وقت اضافه در نظر گرفته بود که در نهایت این نیمه با یک گل به نفع تیم ۹۰ اورمیه خاتمه یافت.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که تیم مهمان از همان آغاز بازی و برای جبران نتیجه، به دروازه ۹۰ یورش برد اما«عبدالصمد احمدی» دروازبان این تیم با یک حرکت زیبا در مهار توپ، دروازه را نجات داد.

در ادامه «وحید بیاتلو» در دقیقه ۶۰ بازی دست به تعویض نخست زد و فرشاد اسدی را جایگزین محمد جلیزی کرد.

چند دقیقه بعد، تعویض دوم تیم ۹۰ اتفاق افتاد و پیمان پورصادقی جایگزین محمدعبادزاده، زننده گل نخست تیم فوتبال اورمیه شد.

وحید بیاتلو در دقایق پایانی این دیدار تعویض سوم خود را نیز انجام داد و آرمان سوداگر را به جای عرفان پورافراز وارد میدان کرد.

در ادامه، پنج دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم این بازی در نظر گرفته شد و در نهایت تیم فوتبال ۹۰ اورمیه با نتیجه یک بر صفر صاحب یک برد شیرین و ارزشمند خانگی شد.

در دو بازی نمایندگان دیگر تورک‌ها، قشقایی شیراز با نتیجه ۱بر صفر قابل خونه به خونه و شهرداری تبریز نیز در مقابل مس کرمان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد./ فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *