خانه / آخرین اخبار / ورود مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی به موضوع تیراختور

ورود مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی به موضوع تیراختور

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در واکنش به حواشی دیدار دو تیم‌ تیراختور و سپیدرود رشت گفت: اگر به شبهه اهمال یکی از بازیکنان تیم تیراختور، رسیدگی نشود تا استیضاح وزیر ورزش پیش می‌رویم.

به گزارش یول‌پرس به نقل از ایسنا؛ محمد وحدتی هلان، با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور رسیدگی به ادعاها و حواشی دیدار اخیر تیم‌های تیراختور و سپیدرود رشت صحبت‌هایی با معاون پارلمانی وزیر ورزش کردیم تا با جدیت تمام به این موضوع رسیدگی کرده و حقیقت ماجرا را شفاف‌سازی کنند.

وی افزود: مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با ورود به این موضوع خواستار رسیدگی و شفاف‌سازی در این خصوص تا زمان فرا رسیدن دیدار دو تیم تیراختور و پرسپولیس شدند و در صورت عدم پیگیری به عنوان نماینده مردم در مجلس در پاسخ به این مطالبه مردمی و طرفداران تیم تیراختور تا مرحله تذکر به وزیر ورزش و جوانان و حتی استیضاح پیش می‌رویم.

وی در ادامه با قدردانی از اقدامات استاندار آذربایجان شرقی و عوامل نیروی انتظامی به منظور پیشگیری از تلفات و آسیب‌های بیشتر در بازی گذشته بین تیم‌های تیراختور و پیکان و ابراز تاسف از حواشی به وجود آمده در این بازی، بیان کرد: متاسفانه تعدادی از تماشاگران در این بازی مصدوم شدند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: جلسه‌ای در این خصوص در استانداری آذربایجان‌شرقی با حضور مجمع نمایندگان استان برگزار و بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با پیشگیری از آسیب‌های بیشتر و فراهم کردن آرامش و امنیت خاطر شهروندان تاکید شد.

۲ دیدگاه‌ها

  1. امیدوارم این ورود نمایندگان مثل ورودیهای قبلی نباشد چرا که ما تا کنون هیچ ثمره ای از این ورودها ندیده ایم

    10
    1
  2. گورولدایین یاغمایین هااا

    1
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *