خانه / آخرین اخبار / تیراختور و مذاکرات امروز مجلس + تصاویر

تیراختور و مذاکرات امروز مجلس + تصاویر

موضوع تیم تیراختور و حواشی اخیر آن، امروز مذاکرات مجلس را تحت پوشش قرار داد، بطوریکه برخی نمایندگان آذربایجان در تذکرات و سخنان خود به این موضوع پرداختند.

به گزارش یول‌پرس، بعد از حواشی بازی تیراختور در مقابل تیم‌های سپیدرود و پیکان، برخی سیاسیون و مدیران آذربایجان‌شرقی و حتی مواردی آذربایجان‌غربی اعم از نمایندگان و استانداران به موضوع پرداختند که اوج این رخداد در جلسه امروز مجلس روی داد.

در اولین مورد مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با انتشار بیانیه‌ای از وزیر ورزش خواسته بودند تا شبهات مربوط به داوری، تبانی، شرط‌بندی، مسائل احتمالی پشت پرده فدراسیون نسبت به تیم تیراختور را بررسی کند.

در دومین مورد، محمد وحدتی، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی، طی یک تذکری خطاب به وزیر ورزش، خواستار پاسخگویی در خصوص دلایل عدم رسیدگی به موقع در خصوص موضوع تیراختور شده بود.

نفر سوم قاضی‌پور نماینده مردم اورمیه بود که در سخنرانی صحن علنی مجلس اعلام کرد: از وزیر ورزش تقاضا می شود که همچون توجهی که به استقلال و پرسپولیس می شود، به تیم تراکتورسازی نیز چنین توجهی صورت بگیرد تا ظلم نشود. (لینک)

نماینده بعدی، محمدحسین فرهنگی، نماینده تبریز، بود که طی یک تذکری خطاب به وزیر ورزش، ضمن تذکر در خصوص عدم بی‌طرفی در مسابقات، کوتاهی فدراسیون فوتبال را متذکر شده بود، و همچنین خواستار پیگری توهین به مردم آذربایجان در استادیوم‌های فوتبال شده بود.

نماینده پنجم، مصاحبه‌ای از علیرضا بیگی با خبرگزاری مهر بود که تاکید کرده بود: ما داریم شائبه‌ها و جانب‌داری‌هایی را نسبت به استقلال و پرسپولیس احساس می‌کنیم. باوجود تاکید اصل ۴۴، مشخص نیست چرا این دو باشگاه واگذار نمی‌شوند. مشخص نیست منفعت چه کسانی مطرح است که استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی‌شوند.

این نماینده همچنین در خصوص رسیدگی به پرونده تبانی فروزان اظهار کرده است: تعلل در رسیدگی به پرونده محسن فروزان سوال برانگیز است. (لینک)

۴ دیدگاه‌ها

 1. نمایندگان مجلس کار و زندگی مردم را کنار گذاشتند و پرداختند به امور یک تیم خصوصی
  آنوقت تراکتور حکومتی نیست خخخ

  9
  18
 2. امیدوارم تراختوربه حق خودبرسدواین همه ظلم وتبانی علیه تراختوربرچیده شود. واما گله مندم ازیول پرس به جهت پوشش اتفاقات بعدبازی تراخنورو پیکان بادرنظرنگرفتن مقصرو یا مقصرین حادثه از شکستن صندلی های ورزشگاه و حمله به یگان ویژه “که بعدافیلم هایی نشان داده میشدکه یگان ویژه به سوی تماشاگران تراختورسنگ پرتاب میکرد وباعث متشنج شدن اوضاع میشد.والبته به قول آقای زنوزی درلیگ ایران مابایدازقهرمانی ونایب قهرمانی چشم بپوشیم وبه رتبه های سوم به بعدتلاش کنیم چون تیم های اول و دوم ازقبل مشخص هستند

  15
  7
 3. نماینده به جای حرف های چرت ومرت بهتره سلطانی فر و استیصاح کنه تا ببنین ایا ابشون وزیر ورزش کشورن یا فقط استان تهران این همه تیم های و باشگاههای شهرستانی دیگر هم وجود داره چرا ایشون باید پول بیت الما و ملت و فقط بین تیم های تهرانی تقسیم مطکنه و حتی کار به جایی میرسه که رشتههای وزرزشی دیگر هم از بی پولی مینالن چه طور میشه ازادی رو طرف دو هفته بازسازی و سرو سامان میدن ولی زادگار امام چندین طاله نیمه تمان و حتی صندلی های شکسته اش هم تعمیر نشده اضهارات امروز شاه حسینی ریس کمیته انطباطی سابق فدراسیون درمورد دخالت رییس جمهور و مقامات درباره رای های تیم های تهرانی چی میگه این وسط چرا واسه شهرهای دیگه چمن خارحی میاد ولی چمن بی کیفیت زو فقط واسه یادگار امام پهن کردن نماینده باید پیگیر این موضوعات باشه نه چرت و پرت ها باید وزیر ورزش و استیضاح کنن لطفا اگا میتونین این حرفهای منو به اون نماینده های بیسواد و ترسو برسونین

  15
  6
 4. خجالت بکشید به همه عالم و ادم فحاشی میکنید اونوقت مظلوم نمایی میکنید؟ یک دشمن خیالی هم بنام فارس ساخته و به این بهانه به خلیج فارس و کوروش! و..همه فحاشی میکنید به مردم گیلان به کردها و…همه اقوام بدترین توهین ها را میکنید تراکتور لکه ننگ فوتبال ایران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *