خانه / آخرین اخبار / قاضی‌پور: از شکایت فروزان خوشحالم / مخالف شعار علیه قومیت‌ها هستم

قاضی‌پور: از شکایت فروزان خوشحالم / مخالف شعار علیه قومیت‌ها هستم

قاضی‌پور در خصوص شکایت محسن فروزان گفت: او حق دارد شکایت کند و ما هم تابع قانون هستیم، دادگاه هم تشخیص می‌دهد چه کسی راست می‌گوید و حق با کیست. خوشحالیم که این بازیکن شکایت کرده است.

به گزارش یول‌پرس؛ به دنبال ایجاد شبهه تبانی توسط محسن فروزان، و سخنان برخی نمایندگان در این خصوص، این بازیکن دست به شکایت از دو نماینده از جمله نادر قاضی‌پور زده است

در این خصوص قاضی‌پور در مصاحبه با «فرهیختگان» گفته است: «از اینکه این شکایت صورت گرفته است بی‌خبرم، اما طبق قانون‌اساسی اصل ۴۴، شکایت‌کردن حق محسن فروزان است و او می‌تواند شکایت کند. اتفاقا کار خوبی هم کرده که شکایت کرده است.»

وی در پاسخ به این سوال که مگر حرف غیرمستند زده بود که فروزان بخواهد بابت آن از یک نماینده مجلس شکایت کند، گفت: «ما نامه نوشتیم و روی حرف‌مان هم هستیم. قطعا دادگاه صالحه‌ای هست که حق و ناحق را تشخیص می‌دهد. او حق دارد شکایت کند و ما هم تابع قانون هستیم، دادگاه هم تشخیص می‌دهد چه کسی راست می‌گوید و حق با کیست. خوشحالیم که این بازیکن شکایت کرده است.»

قاضی‌پور درباره اینکه حسن‌زاده، مالک باشگاه خونه‌به‌خونه نیز نسبت به حضور فروزان در این تیم اظهاراتی را مطرح کرده و گفته بود ما هم به‌خاطر شائبه‌هایی که وجود داشت با وی قطع همکاری کردیم، ادامه داد: «فروزان یک ورزشکار است و باید مسلک پهلوانی داشته باشد. در بحث پهلوانی نیز صداقت و امانت‌داری اولویت اول هر ورزشکاری محسوب می‌شود. فروزان قبل از بازی با سپیدرود باید دو کار انجام می‌داد. اول اینکه اگر شخصی از اعضای خانواده‌اش با شرط‌بندی مرتبط است، باید به او می‌گفت در این بازی فعالیتی مرتبط با شرط‌بندی نکند چون خودش هم ذی‌نفع است و با این کار شخصیتش را نشان می‌داد و دوم اینکه به مربیان تیمش می‌گفت اگر من درون دروازه قرار نگیرم بهتر است چون تیم رقیب همشهری من به‌شمار می‌رود.»

این نماینده مجلس در ادامه درباره صحبت مالک تیراختور مبنی‌بر اینکه چرا فروزان همیشه جلوی سپیدرود گل‌های شائبه برانگیز می‌خورد، اظهار داشت: «من تخصص ندارم درباره مسائل فنی فوتبال اظهارنظر کنم ولی از وزیر ورزش درخواست کردم تا این موضوع و گل‌هایی که فروزان خورده است را در کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بررسی کنند. روی حرف‌هایم محکم ایستاده‌ام و فقط خواستم این مسائل و اخباری که در فضای مجازی وجود دارد را بررسی کنند. اگر به این موضوع رسیدند که حرف ما دروغ بود، ما می‌پذیریم که این مسائل شایعه بود در غیر این صورت اگر این حرف‌ها خدایی نکرده صحت داشته باشد، اشد مجازات را برای فروزان می‌خواهیم.»

وی درباره جو تبریز و احتمال برگزاری دیدار تراکتور و پرسپولیس بدون تماشاگر گفت: «با هرگونه شعار تند علیه قومیت‌ها صد‌در‌صد مخالف هستیم. از هواداران تبریزی که با من در ارتباط هستند، از من حرف شنوی دارند یا با من دوست و رفیق هستند، می‌خواهم به هیچ قومیتی در مسابقات توهین نکنند. حتی اگر پرسپولیسی‌ها فحاشی کردند هم، هواداران ما چیزی نگویند تا خودشان خجالت بکشند. به‌هیچ‌وجه موافق برگزاری بدون تماشاگر این دیدار هم نیستم چون می‌خواهیم مسابقات با تماشاگر برگزار شود.»

قاضی‌پور در پایان در پاسخ به این سوال که چرا مهدی تاج با وجود بحث بازنشستگی بدون توجه به تذکر نمایندگان به کارش در فدراسیون فوتبال ادامه می‌دهد، گفت: «تشکر از لطف شما؛ خداحافظ!»

۱۰ دیدگاه‌ها

 1. سلام آقای قاضی پور عزیز
  چرا یان وزیر پرسپولیسی را استیضاح نمی کنید؟
  در یان فصل اکثر تیم ها در بازی مقابل پرسپولیس از داوری متضرر شده اند. (برای مثل بازی با سپاهان د رلیگ، بازی با سپید رود در جام حذفی و …)
  در هر زمانی لازم بوده به این تیم کمک شده تا بازیکنان جدیدش را جذب کند با سایرین هماهنگ شود و…
  همه فکر میکردند تراکتور دغدغه ای برای قهرمانی ندارد اما همان بهمن ماه د رکامنتی عرض کردم که تا وقتی برای پرسپولیس مشکل ساز نشوید و قهرمان کردنش را به مخاطره نیاندازید بی دغدغه خواهید بود وگرنه موج مشکلات و حاشیه ها دامانتان را خواهد گرفت. پس مقصر اصلی کسانی هستند که تیم تحت الحمایه را مستقیم و غیرمستقیم حمایت می کنند. ان شاء ا… تمام نقشه های حامیان پرسپولیس نقش بر آب شود و نتوانند برای چندمین بار این تیم را قهرمان لیگ کنند و در جام حذفی هم ان شاء ا… قهرمان نشوند اگر چه تیم های مقابل کار بسیار سختی برای مواجهه با اشتباهات داوری که جزئی از بازی است خواهند داشت!!!!!!!!!!

  16
  15
 2. اگر تخصصی نداری چرا در امری بهت مربوط نیست دخالت میکنی ؟

  چرا شعارها و رفتارهای ضد ایرانی هواداران تراکتور را نمیبینی ؟
  آیا نمیبینی چه افرادی پشت پرده از تراکتور و به چه نیتی حمایت میکنند ؟
  نکند دست تو هم با آنها در یک کاسه است ؟
  اگر واقعا” راست میگی و میخواهی کمکی کنی بر وزارت ورزش و فدراسیون فشار بیار تا لیگ در قسمت شمالغرب جداگانه برگزار شود

  20
  35
  • عجب احمقی هستین شما
   مگر طلب حق کردن گناه هست کل آزربایجان خواستار حقشان هستند طبق قانون اساسی کشور و تنها تریبونی که ملت در اختیار دارند همین تراختور است پس بی خودی بحث رو به حاشیه نبرید
   و حرف آخر جواب ابلهان خاموشیست

   12
   16
  • کدام شعار ضد ایرانی سر دادن هواداران بافهم تراکتور … لطفا ندانسته به یک ملت تهمت نزنید مثلا شما اسمتان را مسلمان نامیدید. یکی از شعارهای به حق هوادران تراکتور تدریس زبان مادریشان در مدارس است. چرا دولت مرکزی درصدد نابودی زبان مادری این دیار پرغیور آذربایجان را دارد گفتن این حق ضد ایرانی است. متاسفم برای شما و امثال شما که افکار فاشیستی دارید. در ضمن خوب شد که رئیس کمیته انظباطی سابق جناب آقای شاه حسینی افشاء کردن که شخص آقای رئیس جمهور و وزیر ورزش نگاه و امتیاز ویژه ای به تیم های دولتی پرسپولیس و استقلال دادن و میدهند. با این اوصاف ماندم شما باز عجب رویی دارید که در مورد پشت پرده صحبت میکنید.

   11
   14
   • اول از همه طبق مقرارات فیفا دادن شعار سیایی در ورزشگاه ها ممنوع هست
    دوم به شخصه اول زبان ترکی بدم نمی یومد ولی بعد از دیدن صفحات پان ترکسیم خاندن تاریخ نظرم کامل برگشت

 3. زبان پارسی = زبان ضعیف و از بین رونده (کپی نشه )

  باز هم با رشوه های میلیاردی که استقلال و پرسپولیس به قاضی اینا میده کاری به کار طرفدار های این تیم فاسد ندارن … اونقدر فاسد هستش که همشون در برابر ال هلا عربستان باختن

  24
  17
  • ترکی زبان ضعیف و ناقص

   اگر فارسی بد است لطف کن به زبان ناقص ترکی طراتت رو بنوبیس و از کاربردن وازهای فارسی پرهیز کن..من ترکی بلدم ولی چون از ترکی بدم میاد هیچ کجا استفاده نمیکنم شمام همین کارو کن.

   6
   2
 4. فوتبال ایران کاملا سیاسی شده واینکه فقط می خواهند تیم پیروزی قهرمان واستقلال نایب قهرمان شود به امنیت پایتخت برمی گردد. وزارت کشور نمی خواهد تظاهراتی درپایتخت به جهت عدم قهرمانی پیروزی و استقلال روی دهد و امنیت کشور درقلب آن به خطر بیفتد بلکه میخواهد تماشاگران تهرانی شاد وشنگول به خانه هایشان بروند

  13
  13
 5. بازی تراکتور پیکان کاملا سیاسی بود مگر جام حذفی فینال بود درگیری بوجود امد از دقیقه ۱۵ نیروی ویژه چه غلطی میکرد تو ورزشگاه

  8
  13
 6. باعرض سلام خدمت ایرانیان عزیز.خب دوستان من ازشماسوالی دارم.چطورمیشه برای ارامنه ویهودیان به زبان مادریشون مدرسه وجودداشته باشه امابرای۴۰میلیون تورک ایران حتی یک مدرسه وجودنداشته باشه؟
  اینوبایدقبول کنیم که ایران یک کشورتورک ستیزوتورک ستیزپروراست .تاالان دیدین که ازشبکه ملی به قوم های غیرتورک وعرب توهین بشه؟یه زمانی به تورک هاگفتن مغول زاده ،یه وقتی گفتن تورک خر(که الان هم میگن)،یه وقتی گفتن مرگ برتورک،یه وقتی گفتن تورک سوسک و…درمقابل اینها واکنش سیاستمداران ایران چه بود؟؟
  همانطورکه میدانیدطبق اصل ۱۵هرکس بایدبه زبان مادری خودش تحصیل کنه امادرایران همه (البته به جزارامنه ویهودیان )باید به زبان فارسی تحصیل میکنندوکسانیکه خواهان تحصیل به زبان مادری هستندبرچسپ[پان]یاوطن فروش به آنها می چسبانند.
  جالب است بدانیددرکشورعراق،پاکستان،سوییس،بارسلون و…هرکس به زبان مادری خویش تحصیل میکنه اما درایران…
  برادران فارس زبان شمارادعوت میکنم که به فیلم شهیدبهشتی دررابطه بازبان مادری گوش کنیدبعدااظهارنظرفرمایید.
  باتشکر-محمدامین(پلدشت)

  3
  9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *