خانه / آخرین اخبار / برنده ذوب‌آهن – تیراختور کدام تیم است؟ + جدول

برنده ذوب‌آهن – تیراختور کدام تیم است؟ + جدول

بررسی آمار رویارویی دو تیم تیراختور و ذوب آهن نشان از نماینده آذربایجان در تبریز برتر و رقابتی برابر در اصفهان داشته است.

به گزارش یول‌پرس؛ ذوب آهن و تیراختور در تاریخ لیگ برتر ۲۱ بار به مصاف هم رفته‌اند که در این بین تیراختور ۸ بار  و ذوب آهن ۶ بار پیروز شده‌اند ضمن اینکه هفت دیدار نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

همچنین در ۲۱ رویارویی لیگ برتری ذوب‌آهن و تیراختور ۵۷ گل به ثمر رسیده است که سهم تیراختور ۳۰ گل و سهم ذوب آهن ۲۷ بوده است.

در ۱۰ جدال تیم‌های ذوب آهن و تیراختور در اصفهان، هر دو تیم آمار برابری داشته‌اند و هر کدام به ۴ برد و ۲ تساوی رسیده‌اند و در ۴ دیدار نیز شکست خورده‌اند که تیراختور در صورت پیروزی در بازی این هفته، از این نظر هم از رقیب اصفهانی خود پیش خواهد افتاد.

لازم بذکر است ذوب آهن در هفته‌های اخیر برخلاف تیراختور، نتایج خوبی در آسیا و لیگ برتر گرفته است ولی تیراختور می‌تواند با پیروزی در این بازی، ضمن بازگشت آرامش به تیم، دوباره به لیست مدعیان سهمیه آسیا برگردد.

آمار رویارویی‌های ذوب آهن و تیراختور  در لیگ برتر به شرح زیر است:

 

۵ دیدگاه‌ها

  1. سپاهان با پیروزی بر تراکتور باید راه قهرمانی همشهری اش را هموار کند

    1
    3
  2. دیشب که داوری کامل سمت تیم تحت الحمایه وزیر محترم چرخید و سید جلال رو اخراج نکرد که نکنه پرسپولیس به خطر بیفته و حالا بعید است وزیر محترم اجازه دهد ذوب آهن بر پرسپولیس غلبه کند یا تراکتور در بازی مهم در تبریز پرسپولیس را شکست دهد. توکل بر خدا امیدوارم بازی ها طوری باشد که اگر تیم ها مقابل پرسپولیس توانستند گل بزنند دیگر داور فرصت جبران نداشته باشد و با پنالتی و … بازی را مساوی نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *