خانه / آخرین اخبار /  آب در خوابگه مورچگان ریخته‌اند

 آب در خوابگه مورچگان ریخته‌اند

در این بلبشوی به‌اصطلاح فسادستیزی از کجا معلوم که استاندار بعدی هم از بدترین نوع فساد یعنی فسادهای رسانه‌ای پرده‌برداری نکند و از نشست‌های ویژه شبانه‌های تقسیم غنائم و عناوین و مزایا و رازهای دیگر قلم سازی و قلم بازی پرده‌برداری ننماید و از حلقه نامبارک مستر و تستر و پوستر سخن به میان نیاورد که روی آن ۵۰ میلیون را سفید نماید.

یول‌پرس: ایام بزرگداشت کارگران شریف و معلمان عزیز در اورمیه حاوی اخباری ناخوشایندی بود که جای هیچ دل‌خوشی نداشت ماجرای تنش لفظی استاندار و نماینده مردم اورمیه در مجلس برخلاف نگاه برخی اعوان‌وانصار طرفین نباید خوب تلقی گردد. با اصل بر اینکه هر دو بزرگوار فارغ از سلیقه‌های سیاسی و اقتصادی خود و نوشته‌هایی ازاین‌دست و یا برعکس منافع و مصالح استان را در نظر قرار خواهند داد و تابع جوسازی‌های جوسازان همه‌فن‌حریف نخواهند نوشته کوتاه زیر نگاهی از منظر متفاوت است که:

  • بر اساس قوانین مصرح کشور نمایندگان مجلس حق اظهارنظر در کلیه شئونات کشوری را دارا می‌باشند و برای بیان دیدگاه‌های خود نیاز به اجازه فرد یا اشخاصی ندارند و نمی‌توان نماینده مجلس را از این حق قانونی منع نمود متقابلاً مدیریت عالی استان حق نظارت و پیگیری در همه امورات اجرایی واداری استان را دارا می‌باشد و می‌تواند با روش و شیوه‌های قانونی بر چگونگی عملکرد دستگاه‌های اداری و اجرایی دخالت نماید.
  • اقدام مدیرکل کار و تعاون در جلسه روز چهارشنبه مورخه ۱۱/۰۲/۹۸ در مراسم نکوداشت کارگران و نیز اقدام مدیرکل آموزش‌وپرورش در مورخه ۱۲/۰۲/۹۸ در مراسم بزرگداشت روز معلم مبنی بر قطع تریبون و ممانعت از سخنرانی نماینده مجلس از محلی از اعراب ندارد و در بهترین شرایط نامبردگان اگر می‌توانستند اظهارات نماینده را پاسخ بگویند و قضاوت را بر عهده مستمعین بگذارند نه اینکه با هوچی گری و دادوبیداد از اظهارنظر نماینده مجلس ممانعت به عمل‌آورند. البته از مدیر کلی که به هنگام شلاق خوردن کارگران معدن طلای آغ دره تکاب مظلوم، در مقابل چشمان خانواده‌های فقیر و نیازمند آنان رگ غیرتش تکان خورد و از مدیری که در مقابل ناله و التماس پدران و مادران برای ثبت‌نام در مدارس دولتی کر و کور می‌گردد تا مبادا همپالکی هایش در مدارس غیرانتفاعی از شهریه‌های چند برابر مصوب بی‌بهره نمانند. جز این انتظار نمی‌رود و باید که بردگی و بندگی را در حد اعلا به نمایش بگذارند تا مبادا میز و مزایایشان دچار مشکل بشود.
  • حمله توفنده برخی قلم به مزدان به همراه نوکیسه‌های جدید الظهور که تا چندی بیش بودن در کنار بهادری را سند شناسه معتبر برای خود می‌پنداشتند و برای دیدن ایشان سر از پا نمی‌شناختند و.با عنوان یاران همه‌فن‌حریف لیست امید از هیچ لطایف‌الحیلی دریغ نمی‌کردند و قبل از عکس‌های یادگاری خود را به انواع ژست‌ها و روتوش‌ها می‌آراستند ناگهان برآشفته شدند تا نمکشناسی خود را از قبیله مهمان و مدعی به اثبات رسانند زین جهت رگبارهای تندوتیز خود را روانه بهادری نمودند. این جماعت حتی فراتر از فساد موردنظر استاندار از موانع اصلی رشد و توسعه می‌باشند و چند سالی است که با توجیهات و تمجیدات خود از هر جریان غالب بساط قلم فروشی دکان چهارنبش دایر کرده‌اند که حاصل این قلم‌های تجاری امروز قابل‌مشاهده هست.
  • دیگر نمایندگان به‌ویژه شهرستان اورمیه که امروز توان و اراده لازم برای دفاع از جایگاه نمایندگی خود و آرای صدها هزارنفری مردم و نه شخص بهادری را ندارند نیک بدانند حال‌وروزشان حال آن مرد روستایی است که وقتی پرسیدند چرا فرار می‌کنی گفت: خدایی که کدخدا را بمیراند مرا تکه‌تکه تحویل ملک‌الموت می‌دهد فرار می‌کنم تا شاید در امان باشم لذا دل‌خوش به تصاویری از نوع روز جمعه‌ای علیرغم همه خوبی‌های این‌گونه عکس‌ها سرا بی بیش نمی‌تواند باشد.

جهت یادآوری:

در این بلبشوی به‌اصطلاح فسادستیزی از کجا معلوم که استاندار بعدی هم از بدترین نوع فساد یعنی فسادهای رسانه‌ای پرده‌برداری نکند و از نشست‌های ویژه شبانه‌های تقسیم غنائم و عناوین و مزایا و رازهای دیگر قلم سازی و قلم بازی پرده‌برداری ننماید و از حلقه نامبارک مستر و تستر و پوستر سخن به میان نیاورد که روی آن ۵۰ میلیون را سفید نماید.

اما برخلاف تصورات برخی‌ها اقدام بهادری در انتقاد از ناکارآمدی و ناتوانی‌های دولت در حداقل‌های امور معیشتی مردم نه خودسوزی که گامی برای احیای جایگاه نمایندگی است علیرغم تمام انتقادات و کاستی‌هایی که از دوران شورای شهر تا نمایندگی مجلس بر او وارد است و بهادری بهادری ست هما ن دانش‌آموز و دانشجوی نخبه دیروز و نماینده مجلس امروز که توانست با یک اقدام شجاعانه آب در خوابگه مورچگان روانه نماید

 

یک دیدگاه

  1. بااین اوصاف نمایندگان آزربایجان بدانند بحث راست و چپ ‘اصولگرا و اصلاح طلب در آزربایجان جایی ازاعراب ندارد.چون همه دولتمردان جه جپی و چه راستی درقبال آزربایجان شمشیر را از رو بستن . پس فقط ملت طلب باشید نه اصلاح طلب.و این استانداربیگانه نشانه ای واضح از شمشیراز رو بستن است وصد البته اصلاح طلب و هزارالبته کورد طلب

    15
    17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *