خانه / آخرین اخبار / کوتاهی وزیر در خصوص اتفاقات تیراختور / هزینه سرسام‌آور دو تیم پایتخت
بیگی مطرح کرد:

کوتاهی وزیر در خصوص اتفاقات تیراختور / هزینه سرسام‌آور دو تیم پایتخت

نماینده مردم تبریز گفت: حیف و میل بیت المال در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چندین برابر بودجه ورزشی چند استان است، چرا ملت ایران باید هزینه این دو تیم را بدهد؟ ما تیم خود (تیراختور) را بصورت خصوصی بدون مشکلی اداره می‌کنیم و لذا باید فوتبال کشور از دوگانگی خارج شود.

به گزارش یول‌پرس، احمد علیرضا بیگی درخصوص اتفاقات تیراختور و استیضاح وزیر ورزش گفت: اتفاق سپیدرود – تیراختور اتفاق عجیبی برای مردم آذربایجان بود که می‌خواستند تمام توانایی خود را در قالب تیم تیراختور به کل کشور نشان دهند، ناکامی هایی هم در فصل های گذشته به وجود آمده بود که ما گفته بودیم «عیبی یوخ»؛ اما این فصل نیز این اتفاق افتاد و پناهگاه ما قانون است و ما انتظار داشتیم وزارت ورزش بعد از این اتفاق شجاعانه وارد عمل شده و موضوع را بررسی کند اما بعد از گذشت سه هفته در ابهام باقی ماند. اتفاق بازی تیراختور – پیکان، اتفاق ساده‌ای نیست، ببینید چه فشار روحی به تماشاگر که عشق و علاقه او تیراختور است، وارد شده است که وی دست به چنین عمل می‌زند و این به کل منطقه آذربایجان تعمیم دهید.

وی با اشاره به اینکه خواست نمایندگان بصورت ملی است، اظهار کرد: خواست ما شفافیت در فوتبال بصورت ملی است، یکی از این موارد مسئله خصوصی سازی دو تیم پایتخت است، براساس قوانین فیفا، یک شخصیت حقیقی و حقوقی نمی‌واند دو تیم داشته باشد، اما دولت دو تیم دارد و چرا از جیب ۸۰ میلیون ایرانی به دو باشگاه دولتی کمک می‌شود. شرکتهایی مانند کشت و صنعت مغان،ماشین‌سازی تبریز، کشت  صنعت هفت تپه و … بصورت عجیبی واگذار شدند اما دو تیم پایتخت که مشتری دارند واگذار نمی‌شود، این به این دلیل نیست که آنجا حیاط خلوت بعضی کارها و اقدامات است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر ادامه داد: حیف و میل بیت المال در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چندین برابر بودجه ورزشی چند استان است، چرا ملت ایران باید هزینه این دو تیم را بدهد؟ ما تیم خود (تیراختور) را بصورت خصوصی بدون مشکلی اداره می‌کنیم و لذا باید فوتبال کشور از دوگانگی خارج شود.

۲ دیدگاه‌ها

 1. یولداش قارداش سن الله بورا باخ
  چرا فرافکنی می کنید چرا تیم های دیگر را در کنار تیم تحت الحمایه قرار می دهید. تیم پرسپولیس تافته جدا بافته است.جذب بازیکن، تامین مالی نگهداشتن سرمربی و اشتباهات فاحش داوری به نفعش و…. اصلا این تیم رو با دیگران مقایسه نکن
  الله سنی ساخلاسین

  8
  15
 2. چند ساله خصوصی شدی ؟
  حال خوبه همه میدانند زنوزی عامل کدام نهاد و نخش به کجا وصل است

  13
  3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *