خانه / آخرین اخبار / آیا تیراختور امروز به آسیا خواهد رفت؟

آیا تیراختور امروز به آسیا خواهد رفت؟

تیم فوتبال تیراختور، آخرین بازی خانگی خود در لیگ هجدهم را مقابل شاگردان تارتار برگزار می‌کنند.  

به گزارش یول‌پرس، مسابقات هفته بیست و نهم و ماقبل پایانی لیگ برتر، از ساعت ۲۱:۳۰ امروز (شنبه) به طور همزمان در شهرهای مختلف برگزار می‌شوند و تیراختور در تبریز، به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود.

نمایندهآذربایجان علی‌رغم نتایج بسیار ضعیف در چهار هفته اخیر و از دست رفتن قهرمانی در لیگ برتر و سقوط به رده پنجم جدول، همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند.

آن‌ها با پیروزی در این دیدار و توقف تیم‌ها بالانشین مجدداً می‌توانند به جمع تیم‌های دوم تا سوم بپیوندند که این موضوع صرفاً به خودشان ارتباط ندارد و نیازمند همکاری تیم‌های مدعی هم است.

در سوی دیگر این میدان، پارس جنوبی قرار دارد که به واسطه باخت‌های متوالی، از رده ششم جدول به نیمه دوم آن سقوط کرده و با مشکلات مالی و انضباطی دست و پنجه نرم می‌کند. اوضاع تیم تارتار برای این دیدار چندان مساعد نیست.

بازی رفت در شهر جم با نتیجه یک بر صفر به سود تیراختور تمام شد. همچنین پارس جنوبی از ۱۰ بازی اخیرش، تنها یک برد و دو تساوی کسب کرده و مابقی را شکست خورده است. تیراختور هم سه باخت و یک تساوی در چهار بازی اخیرش دارد.

باشگاه تیراختور در راستای احترام به حمایت‌های بی دریغ هواداران تصمیم گرفت تا تماشای دیدار این تیم مقابل پارس جنوبی جم رایگان صورت گیرد ولی بر اساس قوانین سازمان لیگ این موضوع امکان پذیر نشد‌.

حال مقرر شد باشگاه با احترام به قوانین سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، بلیت دیدار مقابل پارس جنوبی جم را به حداقل قیمت ممکن طبق قوانین بفروشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *