خانه / آخرین اخبار / ماشین باید برای تیراختور بجنگد

ماشین باید برای تیراختور بجنگد

کسب سهمیه لیگ آسیا برای تیراختور در گرو توقف تیم پدیده در مقابل نماینده دیگر آذربایجان یعنی ماشین‌سازی است.

به گزارش یول‌پرس؛ به دنبال ناکامی‌های زنجیره‌ای تیراختور در هفته‌های پایانی لیگ، کسب سهمیه این تیم به اما و اگرها رسیده است و نماینده آذربایجان برای رسیدن به آسیا باید بتواند تیم پدیده را در جدول پشت سر بگذارد.

هفته آخر لیگ در حالی روز پنجشنبه برگزار می‌شود که تیم تیراختور با ۵۱ امتیاز به مصاف فولاد در اهواز می‌رود و ماشین‌سازی، نماینده دیگر آذربایجان، در تبریز میزبان پدیده ۵۳ امتیازی می‌باشد که ماشین‌سازی برای کمک به تیراختور باید تیم پدیده را متوقف کند.

ماشین‌سازی که هفته گذشته با نمایش خیره کننده در آستانه برد تیم پرسپولیس قرار داشت و با یک پنالتی در دقایق آخر، بازی به تساوی کشیده شد، در صورت تکرار نمایش خود می‌تواند راه را برای آسیایی شدن تیراختور هموار کند.

در صورت تساوی و یا باخت پدیده در مقابل ماشین‌سازی و برد تیراختور، با توجه به تفاضل گل بهتر تیراختور، نماینده آذربایجان به آسیا راه پیدا خواهد کرد.

در حالی که در هفته‌های پیش لیگ، هجمه‌های زیادی بر علیه زنوزی به بهانه مالکیت دو تیم وارد شده بود و آنان از بازی ماشین به نفع تیراختور سخن گفته بودند، هفته پایانی لیگ، زمانی است که در حقیقت ماشین باید برای تیراختور بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *